ЗМІ розсекретили юного коханця Водонаєвої

Колишня зірка «Дому-2» Олена Водонаєва знову наступила на одні й ті ж граблі, зав'язавши стосунки з чоловіком значно молодшим за неї. У пресі з'явилося ім'я і фото нового коханого знаменитої жінки, якому, як з'ясувалося, всього лише двадцять років.

ЗМІ розсекретили юного коханця Водонаєвої
Після невдалого роману з 23-річним пітерським тусовщиком Юрієм Анде, телеведуча, здавалося, зробить висновки і знайде собі більш надійного чоловіка, ніж молодий хлопець, якому зовсім не потрібні сімейні турботи і клопоти. Однак, на подив шанувальників, Альона почала зустрічатися з хлопцем, який ще більш молодий, ніж був її попередній обранець.

Як з'ясували ЗМІ, новою любов'ю Альони Водонаєвої став 20-річний перспективний гонщик команди Russian Time Артем Маркелов.

У своєму Instagram Водонаєва вже опублікувала серію знімків коханого, який проводить багато часу в її новій квартирі. Правда, ні на одному з них неможливо побачити обличчя Артема, однак парочка так захоплено обмінюється в Мережі сердечками, поцілунками і ніжними посланнями, що приховувати чоловіка далі просто безглуздо.

Нагадаємо, що минулого року 32-річна Альона Водонаєва вже була пристрасно захоплена відносинами з чоловіком набагато молодшим. Бурхливий роман з Юрієм Анде тривав близько півроку, і Олена не раз зізнавалася інтернет-читачам, що знову дозріла для створення сім'ї. Однак, у підсумку пара розлучилася, так як обранець Водонаєвої не горів бажанням брати на себе серйозні зобов'язання. «Їй 32, йому 23. Вона хоче розвитку відносин, а йому цього не потрібно - він поки просто гуляє», - відгукувалися про цей роман друзі Юрія.