Ксенія Бородіна виходить заміж?

Телеведуча інтригує шанувальників подарунком від коханого. На руці Ксенії Бородіної красуються відразу два подарунки - браслет і дороге кільце.

Ксенія Бородіна виходить заміж?
Через 4 дні Ксенії Бородіній належить відзначити подвійне свято - міжнародний жіночий день і власне 32-річчя. Отримувати подарунки телеведуча почала вже зараз. Коханий Бородіної підніс їй сюрприз, про який вона повідомила у своєму мікроблозі досить загадково. Знаменитість виклала знімок власної руки, на якій красувався новенький браслет Cartier вартістю близько 740 тисяч рублів і чарівне кільце на безіменному пальці правої руки. Про який саме подарунок каже Ксенія, багато підписників Ксенії в «Інстаграмі» так і не зрозуміли, однак, почали активно ділитися своїми припущеннями. Одні вважали, що чоловік, якого Бородіна кличе Zима, вручив їй дорогий браслет, інші зазначили, що раніше не бачили кільця на її безіменному пальці. Одним словом, шанувальники буквально губляться в здогадах. Не залишилася осторонь і Ольга Бузова. Телеведуча, згораючи від нетерпіння, поцікавилася у Ксенії, про який подарунок все-таки йде мова, але відповіді так і не отримала.

Акуратний перстень з діамантами, який красується на руці ведучої, дозволяє припустити, що виявилося воно там невипадково. Ймовірно, незабаром Ксенія Бородіна оголосить про заручини, якщо кільце було подаровано їй саме з цієї нагоди. До речі, у шанувальників зірки є всі підстави вважати, що мова йде саме про заручини. Співачка не раз зізнавалася, що вона щаслива в нових відносинах і хотіла б створити свою сім'ю.

Крім того, на той момент, коли стало відомо про те, що у Бородіної з'явився новий чоловік, її подруга Альона Водонаєва натякнула на цікаву обставину. Дівчина розповіла, що Ксенію і Zиму познайомив Степан Менщиков. За словами Водонаєвої, такі історії знайомства неодмінно закінчуються весіллям. Сама Ксенія поки вважає за краще зберігати мовчання і уникати висловлювань на цю тему.