Оголений мачо смажить Альоні Водонаєвій сирники (фото)

Співачка заінтригувала прихильників відвертим знімком. На новій кухні Альони Водонаєвої приготуванням сніданку займається загадковий чоловік.

Оголений мачо смажить Альоні Водонаєвій сирники (фото)
Цей ранок Альона Водонаєва провела на своїй кухні і, як виявилося, не одна. Компанію телеведучій склав напівоголений чоловік, який взяв на себе завдання приготування сніданку для зірки. Фотографуючи загадкового залицяльника, Водонаєва спробувала приховати його обличчя. Підписникам Олени залишалося задовольнятися кубиками преса чоловіки і сильними руками, що потрапили в кадр в той момент, поки він смажив сирники. Примітно, що сама Олена, інтригуючи шанувальників, про спортивного красеня не сказала ні слова, обмежившись лише підписом «Масляна». Запримітивши на сковороді не млинці та оладки, а сирники, підписники екс-учасниці «Дома-2» назвали свято «сирницею».

Треба сказати, що за кілька хвилин знімок скандально відомої телезірки зібрав величезну кількість коментарів, в яких користувачі «Інстаграму» почали сперечатися на тему того, ким може доводитися Олені напівоголений красень, фото якого вона виклала. Більшість підписників схилялася до того, що Водонаєва обзавелася новим бойфрендом, на існування якого вона натякає останні пару місяців. Сама ж екс-учасниця «Дому-2» не відреагувала на висловлені її шанувальниками здогадки. Ймовірно, в цей момент Олена Водонаєва ласувала сирниками.