Єдиний правильний спосіб розморозити м’ясо за кілька хвилин

За словами кухаря, існує єдиний правильний спосіб розморозити м’ясо всього за 15 хвилин. Даний спосіб, на відміну від інших, не робить негативного впливу на якість і смак продукту.

Вийняте з морозильника м’ясо в ідеалі має повільно розморожуватися при кімнатній температурі, але цей спосіб відрізняється тривалістю і тому не самий практичний. Нерідко, прагнучи прискорити відтавання м’яса, його поміщають в гарячу воду, але фахівці не радять так робити.

Дуже гаряча вода руйнує волокна, що «вбиває» м’ясо, воно втрачає свої смакові якості. Існує більш ефективний, а головне, правильний спосіб розморозити продукт за кілька хвилин.

Потрібно зігріти один літр води до температури не більше 40 градусів, налити в ємність, додати дві столові ложки кухонної солі. У цій рідині слід хвилин 15-20 потримати шматок м’яса – сіль прискорить розчинення частинок льоду, а м’ясні волокна не будуть зруйновані завдяки м’якій температурі води.

Червоне м’ясо містить важливі макро – і мікроелементи, включаючи білок, залізо, цинк, селен, калій, вітамін D і ряд вітамінів групи B, багато з яких важливі для здорової неврологічної функції.