Як зробити будинок затишним: увага на дрібниці

Для того, щоб зробити будинок затишним, абсолютно не потрібно багато грошей, сил і умінь. Затишок - це одна з тих речей, які не купиш за гроші. Вклади душу, любов і турботу у своє житло, і ти побачиш, як воно перетвориться.

Як зробити будинок затишним: увага на дрібниці
1. Не став вдома занадто багато дзеркал.

Так буде створюватися відчуття того, що десь там, позаду, за тобою стежать. Удома має бути приємно і комфортно перебувати. Задзеркалля, можу припустити, не найзатишніше місце на землі.

2. Уникай строкатих і занадто яскравих візерунків, деталей і кольорів.

Жити в такій квартирі або будинку, може, й буде цікаво і незвично, але навряд чи затишно. Звичайно, поняття затишку у кожного різне. Як не повинно бути багато яскравого, так і не потрібно багато темного. Знайди золоту середину. Наприклад, світла основа і темні з яскравими акцентами, деталі.

3. Гострі кути - тобі не товариші.

Звичайно, збудувати будинок без кутів не вийде, але в самому приміщенні краще віддати перевагу м'яким і плавним контурам. Наприклад, обідній стіл цілком може бути круглим, дзеркала - овальними, а килим у формі ромашки. Дрібниці, але вони допоможуть зробити твій дім затишним.

4. Підбери освітлення.

Воно не повинно бути занадто яскравим і спрямованим в одне місце, так і занадто приглушеним. Краще за все, якщо яскравість можна буде контролювати і змінювати. Враховуй місце, куди ставити світильник чи встановлювати лампи: це вітальня для веселого проведення часу з друзями або спальня.

5. Складні архітектурні форми теж не для тебе.

Вони відволікають увагу і можуть не гармоніювати із загальною картиною інтер'єру. Якщо у тебе прості шафи, світлі стандартні шпалери, м'який традиційний диван, а тут - концептуальна статуя у вигляді зебри! Дисонанс, чи не так?