Чому косметика "не працює"

Як часто ми користуємося косметикою і бачимо, що перевірений засіб перестав вам підходити або вже не допомагає так, як раніше. В чому може бути причина?

Чому косметика "не працює"
1. Зміна типу шкіри

Ви знаєте, як важливо підбирати косметику під тип шкіри. Завжди все було добре, але все змінилося? Значить, ваш тип став іншим. Зверніться до фахівця, щоб він з'ясував, які зміни відбулися у вашому організмі і з чим це пов'язано.

2. Не той сезон

Підбирати засоби слід відповідно до пори року. Взимку потрібно віддавати перевагу живильним жирним кремам, а влітку - легким зволожуючим, а також освіжаючим тонікам.

3. Склад косметики

Можливо, в той чи інший засіб стали входити інші компоненти. Якщо у вас чутлива шкіра, ще більш ґрунтовно вивчайте склад косметики. Від цього залежить, як шкіра сприйме її: добре чи відповість роздратуванням і сверблячкою.

4. Ви хочете все відразу

Так не буває. Чим ви старші, тим більше може з'являтися проблем. Іноді ті кошти, що допомагали раніше, вже не ефективні. Та й шкіра швидко не відновлюється. Їй потрібен час.

5. Занадто багато косметики

Якщо ви переїли чогось ну дуже вітамінного, що буде? Правильно, швидше за все, буде погано. Так відбувається від надлишку вітамінів або мінералів. Що занадто, то не здорово. Не використовуйте занадто багато косметики, адже це загрожує висипаннями і зневодненням.

6. Не по інструкції

Не дарма на тюбиках і баночках пишуть, як і скільки потрібно зберігати засоби по догляду за собою. Ось і дотримуйтеся цих рекомендацій. Також кожен засіб призначений для конкретного випадку. Звичайно, іноді можна замінити одне іншим, але це не повинно бути правилом. Наприклад, крем для рук може не підходити для лиця.

7. У вас з'явилися шкідливі звички

Це не може не позначитися на стані вашої шкіри. Цигарки, алкоголь чи ще щось гірше обов'язково видасть ваші звички. Позбавтеся від них, і ви побачите, що ефект від косметики став краще.