Як обрати собі тональну основу, спираючись на тип шкіри: корисні поради

Для правильного вибору тональної основи треба брати до уваги тип своєї шкіри.

Підбираєте догляд за типом шкіри? Не забувайте і про декоративну косметику: тональний засіб контактує з обличчям цілий день, тому важливо, щоб його формула вирішувала проблеми саме вашої шкіри і підходила їй за текстурою та складом. Як саме зрозуміти, які вимоги висувати до нової тональної основи? Ми вже розібралися: ось поради щодо вибору засобу для кожного типу шкіри — беріть собі на озброєння і не помиліться з покупкою!

Нормальний

Якщо протягом дня ваша шкіра виробляє невелику кількість жиру, добре "тримає" макіяж і не засмучує регулярними запаленнями, розширеними порами, почервоніннями і лущеннями, то вітаємо, ви володарка нормального типу шкіри. Вам легко вибрати тональний засіб, але нюанси все ж таки є: у нього мають бути комфортна текстура, зволожуючі компоненти у складі, трохи сяючий фініш і легкий ступінь покриття для ефекту "другої шкіри" — адже вам нічого приховувати, інформує Ukr.Media.

Жирний і комбінований

Така шкіра швидко починає блищати по всьому обличчю або в області Т-зони, макіяж на ній часто "пливе", плюс регулярно з'являються недосконалості і розширені пори. Якщо це ваш випадок, вибирайте тональний засіб з високим ступенем покриття, щоб замаскувати проблемні ділянки. При цьому текстура повинна бути легкою і з мінімумом олій — інакше привіт, закупореним порам і новим запаленням. Бажано, щоб у складі були протизапальні компоненти, вітаміни і антиоксиданти, які підтримують красу та здоров'я шкіри вдень.

Сухий

Головний "біль" цього типу шкіри — чутливість, лущення, відчуття стягнутості і схильність до передчасних вікових проявів через недостатнє вироблення колагену і еластину. Вибираючи тональну основу, переконайтеся, що вона буде легкою, такою, що розгладжує, і з ударною дозою інгредієнтів, які доглядають. З таким компаньйоном можна не переживати про макіяж: стійкий засіб не видасть недосконалості навіть на фото, тож сміливо робіть селфі і насолоджуйтеся гладкою шкірою, що не вимагає ретуші.

Тепер ви точно знаєте, як підібрати відповідний саме для вашого типу шкіри тон. Якою б не була ваша шкіра (сухою, жирною або нормальною), на допомогу прийдуть засоби, створені з урахуванням потреб кожного типу. Залишилося тільки вибрати між яскравим і нюдовим макіяжем. Добре, що правильна тональна основа дозволяє не обмежувати себе і дати волю фантазії.