Дочка Яценюка не сподобалася Кароль, Могилевській та Потапу на "Голос. Діти 2"

Софія Яценюк вчора на всю Україну заявила про себе в шоу "Голос. Діти 2", але, незважаючи на підтримку батька, дівчинці не вдалося пройти в телепроект.

Дочка Яценюка не сподобалася Кароль,  Могилевській та Потапу на "Голос. Діти 2"
Дочка Арсенія Петровича Яценюка, прем'єр-міністра України, Софія Яценюк, як виявилося, марить про велику сцену. Саме тому Софія Яценюк пройшла кастинг у шоу "Голос. Діти 2" і постала перед кріслами трьох суддів - Тіни Кароль, Наталії Могилевської та Потапа.

От тільки, на жаль, ніхто з трьох знаменитостей не оцінили музичний талант Софії, як наслідок, дівчинці не вдалося пройти далі в проект "Голос. Діти 2".

До слова, сам Арсеній Яценюк був за лаштунками і підтримував свою дочку разом з ведучими проекту Юрієм Горбуновим та Катею Осадчою, але дівчинці все одно не вдалося підкорити строгі серця журі.

Більш того, Наталя Могилевська, Тіна Кароль і Потап навіть і думати не могли, що перед ними дочка відомого політика. Спочатку артисти думали, що дівчинка всього лише має спільне прізвище з прем'єр-міністром України. Судді навіть не змогли приховати шок, коли Софія Яценюк підтвердила, що її батько - той самий Яценюк.