Тіна Кароль може позбутися голосу

Головні лікарі відразу декількох міських лікарень звернулися до співачки з проханням поберегти голос і не давати по два концерти в день, як було оголошено раніше.

Тіна Кароль може позбутися голосу
Служителі Феміди забили тривогу після того, як стало відомо, що Тіна Кароль буде давати відразу по 2 сольних концерти в день - в 16-00 і в 19-00. Зараз співачка гастролює по Україні з прем'єрою свого музичного спектаклю «Я все ще люблю», через ажіотаж навколо концертів, квитків на сольники співачки не дістати. Щоб усі бажаючі змогли послухати народну улюбленицю, організатори туру Кароль оголосили про п'ять додаткових концертах в Одесі, Харків, Дніпропетровську, Львові та Києві.

Співачка співатиме відразу по два концерти на день! "Настільки насичений концертний графік хоч і в радість співачці (її жадають бачити і чути тисячі шанувальників), але представляє серйозну загрозу для здоров'я голосових зв'язок Тіни. Судіть самі: Кароль виступає виключно «наживо», кожен її концерт триває по кілька годин, а чотири години надривного вокалу в день можуть нашкодити навіть найзагартованішому голосовому інструментарію артиста!», - пишуть журналісти видання.

Як відомо, свої гонорари від усіх сольних концертів Тіна Кароль перераховує в свій Благодійний Фонд «Полюс тяжіння», який купує і надає необхідне медичне обладнання в дитячі онкологічні відділення простих міських лікарень.

На сьогоднішній день співачка змогла надати допомогу вже 18-тьом лікарням по всій Україні.

Нагадаємо, Тіна Кароль в рамках туру «Я все ще люблю» дасть сольні концерти в 26-ти містах. У столиці співачка вийде на сцену Палацу "Україна" 26 квітня в 16-00 і в 19-00 відповідно. Минулого тижня другий рік поспіль Кароль здобула перемогу в номінації «Краща співачка» Національної Музичної премії YUNA.