Як бути красивою завжди?

Від життя не можна, а потрібно отримувати не тільки уроки, але і задоволення. Тому нижче ми відповіли на запитання багатьох жінок і попередили про 5 ворогів кожної представниці прекрасної статі.

Як бути красивою завжди?
Ворог №1 - стрес.
Особливо помітно відбивається на шкірі і на красі загалом. За рахунок посиленого викиду "гормонів стресу" (адреналіну) і ослаблення імунної системи, у жінок з жирною шкірою сальні залози починають працювати на "межових обертах", а суха шкіра стає ще більш схильною до алергії зі всілякими подразненнями і запаленнями. Допомогти тут може тільки одне: побільше спати, поменше нервувати, планувати майбутній день і, віддаючись турботам, пам'ятати головне: життя - це не виснажлива гонка з перешкодами. Від життя потрібно отримувати не тільки уроки, але і задоволення.

Ворог №2 - сигарети.

Курильщицю зі стажем можна легко впізнати з жовтими зубами, сіруватою шкірою обличчя і характерними зморшками під очима. Фахівці пояснюють ці небажані наслідки просто: нікотин звужує судини, по яких здійснюється доставка поживних речовин і кисню в клітини. Замість цього вони насичуються отруйним окисом вуглецю, що, звичайно, шкодить процесу регенерації (відновлення) клітини. У результаті шкіра набуває той самий землистий відтінок, втрачаючи еластичність і передчасно старіє. Згладити ці сумні наслідки іноді допомагає вітамін С. Але приймати його слід не від випадку до випадку і не тільки в період грипозної епідемії, а щодня.

Ворог №3 - кава.

Любительок кави теж, як правило, видно за версту. Кава розширює судини і залишає на обличчі червоні ниточки капілярів, які потім доводиться ретельно маскувати тональним кремом. Крім того, кофеїн "паралізує" обмін речовин у сполучній тканині, що загрожує неприємною напастю - целюлітом. Фахівці вважають, що в день можна випивати максимум три чашки кави. Якщо цього недостатньо, краще перейти на зелений чай. Він так само, як кава, тонізує організм, а от шкоди зовнішності не завдає ніякої.

Ворог №4 - стіни.

Довго перебуваючи в замкнутому просторі, людина відчуває недолік, по-перше, кисню, по-друге, освітленості, а це погано впливає на обмін речовин і кровопостачання різних органів. В результаті погіршується тонус м'язів, блідне і старіє шкіра. У приміщеннях, обладнаних кондиціонером, теж не рекомендується перебувати цілий день: шкіра сохне і швидше утворюються зморшки. Не кажучи вже про те, що "одиночна камера", навіть найзатишніша і комфортна, позбавляє людину руху і радості спілкування. Немає і не може бути краси без життєрадісної посмішки і завзятого блиску в очах.

Ворог №5 - алкоголь.

Жінку, яка випиває, захочеш - не сплутаєш! Спиртне геть знищує в організмі вітаміни, насамперед життєво важливі А, В і С (адже саме вітамін А дуже сприятливо діє на шкіру, відповідаючи за утворення та зростання нових клітин!). Крім того, алкоголь пов'язує рідину в організмі, через що виникають набряки, характерні для п'яниць. Саме тому після надмірного вживання шкірі дуже важко відновити нормальний вигляд. Але якщо не зловживати алкоголем, нічого страшного не трапиться.