Заморожені продукти корисніше свіжих

Заморожені продукти харчування, включаючи фрукти та овочі, часто вважаються дешевими, несмачними і навіть шкідливими для здоров'я. Але насправді, саме в заморожених продуктах зберігається найбільша кількість вітамінів і мінералів, як вважають експерти.

Заморожені продукти корисніше свіжих
Суспільству необхідно змінити своє ставлення до замороженої їжі, як до дешевої і не дуже здорової. Експерти розповідають, що за змістом поживних речовин, вітамінів і мінералів заморожені продукти не тільки не поступаються натуральним, але і перевершують їх. Процес заморозки ніяк не шкодить овочам і фруктам.

Між тим, всього через три дні після того, як овочі збираються з землі, 80% вмісту вітаміну С в них втрачається. У більшості свіжих фруктів і овочів період, протягом якого вони зберігають велику кількість корисних живильних речовин, триває всього 5 днів. Поки ці продукти потраплять в магазин, пролежать на полицях, будуть куплені і доберуться до нашого столу, інколи проходить більше 7-10 днів. До того часу фрукти й овочі вже перестають бути корисними.

Процес заморозки зупиняє небажане скорочення вітамінів і мінералів у фруктах і овочах. Сучасні технології швидкого заморожування зберігають смак продуктів, що безпосередньо пов'язаний зі швидкістю їх охолодження. При заморожуванні рідина всередині і зовні фруктів і овочів перетворюються на крижані кристали. Такі продукти, як риба, і м'ясо, можуть бути швидко заморожені з використанням рідкого водню, який охолоджує до температури -23С за менше ніж за хвилину. Саме тому, в багатьох випадках заморожені продукти є більш здоровими і корисними, ніж натуральні.