У вас електрична плита і вимкнули світло? Все одно можна приготувати їжу, 2 перевірені способи

Українці минулого року зіткнулися з новою досить неприємною реальністю – відключення електроенергії.

І якщо просидіти якийсь час без світла не є великою проблемою, приготування або розігрів їжі вже викликає певні труднощі. А зовсім скоро обстріл може відновитися, і українці знову будуть без світла.

Значно простіше вирішити цю проблему тим, хто має власний будинок та зону барбекю, або може розпалити багаття. Однак і для мешканців квартир є вихід із цієї ситуації. Особливо якщо у квартирі встановлена ​​електрична, а не газова плита.

Як розігріти чи приготувати їжу, коли немає світла:

1. Туристичний примус

Цей прилад є досить популярним серед мандрівників. Газовий примус це спеціальний пальник, що працює на невеликому газовому балоні. Більш того, цей прилад дуже легкий та компактний.

2. Портативний газовий гриль

Її принцип дії схожий на газовий примус. Така плита може бути газовою чи електричною. Увага, звісно, ​​слід звернути саме на газову. Працювати вона може від магістрального трубопроводу чи на портативному газовому балоні.

Плита досить легка, а саме 5-10 кг, дуже зручна для використання при відключенні електрики. Більше того, вона дуже швидко нагрівається. Під час довготривалих відключень електрики стане чудовим помічником.

Знай