Японський метод з рушником, який обіцяє плаский живіт та тонку талію

Мрієте позбутися живота та отримати тонку талію без тренувань? Можливо, цей японський метод здійснить ваше бажання, пише LIGA.

Цей метод розробив японський лікар Тосікі Фукуцудзі десять років тому. Токісі обіцяє: крім досягнення гарної постави, ви отримаєте тонку талію лише за п’ять хвилин на день.

Все, що вам потрібно робити – це лежати лише по п’ять хвилин на день на спині зі згорнутим рушником, покладеним прямо під поперек під вигин хребта.

Фахівець з рефлексотерапії та масажу стверджує, що цей метод зміцнює основні м’язи, які відповідають за правильну поставу, може зменшити біль у спині та прибирає зайві сантиметри на талії.

Чи дійсно цей метод працює

Коли читаєш, що можна виправити поставу та одночасно схуднути лише за п’ять хвилин на день, лежачи на скрученому рушнику, не дуже віриться у це. Як таке взагалі можливо?

Виявляється, що усе доволі просто. При неправильній поставі наш хребет у деяких місцях може мати неправильну форму. Хребці можуть затискати певні нервові шляхи. Це означає, що деякі сигнали від центральної нервової системи не доходять до адресата або запізнюються.

Частина хребта між ребрами та малим відділом спини – це місце, де зв’язані кишкові нерви: таким чином, якщо ви сутулитесь або відсуваєте таз занадто далеко назад, це може призвести до проблем з травленням, таких як запор, здуття живота, гази та кислотний рефлюкс.

Одне дослідження пов’язало погану поставу з транзитом газу, сюди ж можна додати СПК (синдром подразненого кишківника).

Виправляючи поставу, ви звільняєте нерви та свої органи. Вони починають нормально функціонувати, зайві маси виходять і ви дійсно втрачаєте кілька кілограмів та сантиметрів в талії. Але це не жир. Це просто "зайвий багаж", який ви постійно носили з собою.

Покрокова інструкція

  • Берете невеликий рушник та скручуєте його валиком. Діаметр – близько 10 см, довжина – близько 40 см (залежить від ширини ваших плечей).
  • Ляжте на килимок обличчям догори. Покладіть рушник прямо під поперек, над крижами. Вирівняйте його з висотою пупка
  • Розігніть ноги, трохи розставивши їх. Між п’ятками повинно залишатися приблизно 20 см вільного простору. П’ятки повинні бути відокремлені, а пальці однієї ноги торкатися пальців другої (тобто стопи п’ятами роздільно, носки разом).
  • Витягніть руки над головою. Тримайте їх трохи нарізно, долоні розвернуті до підлоги. Мізинці торкаються один одного.
  • Зробіть глибокий вдих. Ваші м’язи повинні розтягнутися. Хребет витягується, хребці стають на свої місця.  Живіт стане твердим. Розведіть та зведіть пальці на ногах. Утримуйте це положення кілька хвилин, а потім розслабте позу.

Зробіть три підходи. Для того, щоб встати та не травмуватись, плавно поверніться на бік.