Як швидко та надійно очистити організм від токсинів

Найчастіше організм справляється зі шкідливими сполуками сам, йому необхідне лише невелике сприяння.

Кожен хоч раз задумувався про необхідність очищення свого організму від шкідливих сполук. Як саме це робити, щоб при цьому не зашкодити здоров’ю?

Правильне харчування

Більшість шкідливих речовин людина отримує з їжею. Тому експерти рекомендують відмовитися від перероблених продуктів, на кшталт ковбаси та напівфабрикатів. Також важливо включити в дієту клітковину, оскільки вона допомагає процесу травлення.

Готування та зберігання їжі

Те, як ми готуємо їжу, – не менш важливе. При жарінні на сильному вогні утворюються канцерогени, тому готуйте страви на слабкому вогні в керамічному та чавунному посуді або у виробах з нержавіючої сталі. Зберігати їжу найкраще у скляному посуді.

Фізичні вправи

Фізична активність допомагає організму краще боротися з шкідливими речовинами, що потрапляють всередину. Якщо у вас є хронічні захворювання, краще проконсультуватися з лікарем, який рівень навантажень вам рекомендується для корисного ефекту.

Чистота у будинку

Дослідження показують, що всередині приміщень є набагато більше небезпечних речовин, ніж на вулиці. У зв’язку з цим важливо проводити регулярне вологе прибирання в будинку, а також провітрювати приміщення. Це дозволить зменшити рівень вологості, що сприяє зростанню плісняви.