«Скину десять зайвих кілограмів». Наталія Могилевська розповіла, як збирається схуднути за два місяці

Співачка Наталія Могилевська під час відвертого інтерв'ю зізналася, що ставить собі мету — за два місяці схуднути на десять кілограмів, щоб одягнути улюблену концертну сукню.

Співачка розповідатиме про свій раціон і ділитиметься ефективними вправами для схуднення, щоб домогтися результату за два місяці і на свій день народження одягнути улюблену сукню, в якій вона з'явилася на сольному концерті рік тому.

Більш того, артистка вже почала підготовку і придбала собі необхідні гаджети: «У мене є гумки для фітнесу, а ще на терасі я поставила дошку Євмінова - це неймовірна річ! На ній можна виконувати ті ж вправи, як на фітнесі, тільки під нахилом, що ще більше ускладнює завдання, і найголовніше - розтягується спина! Це так круто, за допомогою цього гаджета я стала вище на сантиметр».

Наталя Могилевська зізналася - намагається завжди стежити за фігурою, однак саме карантин і ненормований графік вибили її з колії. «Я худла-худла, а потім прем'єра пісні - ну, звичайно, я випила шампанське! Два тижні скидала два кілограми і за два дні їх повернула, - зауважила артистка. - Тому я збираюся за короткий час скинути десять кілограмів, і я не з тих, хто швидко набирає їх назад. Тим більше, зараз закінчився локдаун і у нас почалися концерти - коли починається робота, ніколи набирати вагу. Проблема є, коли сидиш вдома. А я ще живу за містом, у мене мангал, проте я не вживаю м'ясо, тому їм булочки».

НВ