Чому не можна терпіти, якщо хочеться в туалет

Багато з нас знайомі з ситуацією, коли не хочеться йти в туалет, щоб справити "малу нужду", особливо якщо це відбувається в громадських місцях.

Але мало хто замислюється про те, як це може негативно позначитися на здоров'ї.

Давайте розберемося, чому не можна терпіти в туалет по-маленькому.

Скільки можна терпіти в туалет по-маленькому?

Це питання, яке цікавить багатьох людей. Як правило, норма для дорослих – це 6-8 сечовипускань в день.

Однак це значення може змінюватися залежно від ряду факторів, таких як вік, стать, харчові звички та рівень фізичної активності.

У будь-якому випадку, терпіти в туалет по-маленькому не варто.

Чому дівчатам не можна терпіти в туалет?

У дівчат сечовий міхур розташовується ближче до піхви, ніж у чоловіків, тому при затримці сечі у них виникають хворобливі відчуття і дискомфорт.

Крім того, тривала затримка сечі може привести до розвитку запальних процесів в сечовивідних шляхах, що може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям.

Чому шкідливо терпіти в туалет?

Затримка сечі може призвести до негативних наслідків для здоров'я. По-перше, це може спричинити розтягнення сечового міхура, що може призвести до порушення його функції. По-друге, тривала затримка сечі може призвести до утворення каменів у сечовому міхурі та нирках.

Крім того, якщо сечовий міхур переповнений, він може лопнути, що може призвести до кровотечі та інфекції в організмі.

Що буде, якщо лопне сечовий міхур?

Якщо сечовий міхур лопне, це може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям. В результаті лопнув сечового міхура може статися вихід сечі в черевну порожнину, що може привести до розвитку перитоніту - небезпечного запалення черевної порожнини.

Також можливий розвиток кровотечі з сечових шляхів, яке може бути досить сильним і небезпечним для життя. Крім того, сечовий міхур, який лопнув, може стати джерелом інфекції в організмі, що може викликати різні ускладнення. Тому дуже важливо не терпіти в туалет, а своєчасно спустошувати сечовий міхур.