Як уникнути сивого волосся

Жодну людину не радує передчасна поява сивого волосся, адже воно асоціюється зі старінням і візуально робить старше. Проте відомий британський трихолог Харлі Стріт вважає, що можна відстрочити сивину надовго, причому досить простим способом - вживаючи горіхи.

Як уникнути сивого волосся
На думку авторитетного експерта, навіть найякісніші і дорогі шампуні або маски для волосся не здатні поліпшити стан шевелюри, якщо людина харчується неправильно. Ніякі косметичні новинки не в змозі забезпечити волосся необхідними речовинами - їх постачальниками є лише продукти харчування.

Зокрема, саме за допомогою щоденного раціону трихолог Харлі Стріт радить боротися з передчасною сивиною.

«Єдиний спосіб зберегти натуральний колір волосся і захистити його від сивини - це збалансоване харчування. Регулярне вживання волоських горіхів допоможе відстрочити посивіння », - пише вона у своїй статті на сторінках ЗМІ.

Як пояснює фахівець, у волоських горіхах міститься мідь - мінерал, необхідний для виробництва пігменту меланіну, який додає волоссю колір. Стріт зізнається: масштабного дослідження, яке б свідчило, наскільки ефективні волоські горіхи в боротьбі з сивиною, не проводилося у зв'язку зі складнощами його організації. Однак трихолог наполягає: горіхи допомагають!

«В користі вживання волоських горіхів для волосся можна не сумніватися: у них багато омега-3 жирних кислот і вітаміну Е, які сприятливо позначаються на здоров'ї волосся, роблять його сильним, пишним і блискучим», - така думка експерта.