Як швидко прибрати прищик перед новорічною вечіркою

Одвічна жіноча драма - ми можемо місяць ходити з ідеально чистою шкірою, але перед важливою подією де-небудь на видному місці обов'язково скочить ненависний прищ. Звичайно, за добу повністю прибрати його неможливо, але зменшити видимість цілком реально. І сьогодні ми розповімо як!

Як швидко прибрати прищик перед новорічною вечіркою
Основна причина появи прищів, крім гормонального збою, це неправильне харчування. Тому, якщо ви плануєте на Новий рік сяяти у всій красі своє, то виключіть на тиждень солодке, гостре, солоне і жирне. Так ви зменшите ймовірність появи запалень. Ну, а якщо прищ все одно вскочить, дотримуйтесь наших порад.

Тиснути не можна

Отже, якщо у вашої «проблеми» немає білої головки, а сам прищ великий і болючий, ні в якому разі не тисніть його. Такі запалення зазвичай перестигають всередині шкіри за пару тижнів і не утворюють гнійних елементів на поверхні. А спроба його видавлювати призведе до набряку і тривалого почервоніння. Такі прищі потрібно протирати двопроцентним спиртовим розчином саліцилової кислоти 2-3 рази в день, це буде підсушувати шкіру, і прищ пройде швидше.

Якщо ж на обличчі є пара дозрілих прищів, їх можна і навіть потрібно видавити. Для цього добре вимийте руки і обличчя з милом або гелем, оберніть пальці серветкою, і видавіть запалення до тих пір, поки з ранки не піде сукровиця. Обробіть ці місця тим же спиртовим розчином. Через день скоринка висохне і відійде від шкіри, і обличчя знову буде чистим.

Аспірин

Засоби, що містять ацетилсаліцилову кислоту допомагають прибрати почервоніння. Змішайте 3 таблетки аспірину з 1 чайною ложкою води до стану кашки і нанесіть на 20 хв на прищ. Змийте теплою водою.

Зубна паста

Метод незвичайний, але ефективний. Зубна паста допоможе швидко зняти запалення з прища. Нанесіть трохи зубної пасти на прищ і змийте через 10 - 15 хвилин. Довше краще не тримати, так як є ризик спалити шкіру.

Сіль

Чайну ложку звичайної кухонної солі розведіть у чайній ложці води. Виріжте з серветки прямокутник потрібного розміру, змочіть в отриманому розчині і прикладіть до прищика. Прямокутник повинен висохнути на шкірі. Сіль витягує воду, відповідно зніме набряк, «підсушить» прищ. Цей метод можна використовувати за 2-3 години до заходу.

Очні краплі

Цей метод підходить для екстрених випадків. Щедро накапайте очні краплі (візин, нафтизин) на ватний диск і покладіть в морозилку, через хвилину дістаньте і прикладіть до прища на 5 хвилин. Очні краплі звужують капіляри і знімають видиму червоність з прища. Цей засіб діє порівняно недовго - 4-6 годин.

Якщо ні один метод не допомагає, і ваш прищ, як більмо на оці, доведеться пускати в хід тональні засоби. Покроковий урок маскування прищів спеціально для вас.