Топ-п'ять способів зменшити прищик за п'ять хвилин

Усім нам знайома ситуація: прокидаєшся вранці перед важливою зустріччю / побаченням / вечіркою, природно, хочеться бути красивою, але тут, на твоєму обличчі з'являється величезний прищ, який, крім того, що болить, виглядає огидно. З цим нічого не поробиш, думаєш ти і вже намагаєшся придумати причину нікуди не йти. Це не вихід, ми знаємо відмінні способи, які допоможуть зменшити прояв прищиків і акне за лічені хвилини.

Топ-п'ять способів зменшити прищик за п'ять хвилин
Лід

Селебріті-візажистговорить, що часто використовує на своїх клієнтах трюк з льодом: приклади до прищика кубик льоду на кілька хвилин, а потім відразу використовуй консилер. Холод допомагає зменшити набряк і фактично заморожує пори шкіри, усуваючи бруд і жир.

Додай вітаміни

Якщо перший трюк не допоміг, спробуй інші варіанти. Засновник лінійки по догляду за шкірою рекомендує застосовувати вітамін С. Візьми щіпку вітаміну С в порошку (аскорбінова кислота) і змішай з декількома краплями води, щоб вийшла паста, потім нанеси суміш на прищик. Вітамін С - потужний антиоксидант, допомагає усунути запалення, зміцнюючи капіляри шкіри.

Яблучний оцет

Ще один домашній засіб - яблучний оцет. Він допомагає нормалізувати pH-баланс шкіри і вбиває бактерії. Просто нанеси трохи засобу на ватний диск і притисни його до прищика на 30 секунд. Потім можеш зробити "контрольний постріл" льодом.

Правильний засіб проти акне

Засновник марки догляду за шкірою каже, що бензоїлпероксид (benzoyl peroxide) - кращий інгредієнт косметичних засобів у боротьбі за чисту шкіру. Але експерт застерігає: надмірне його використання призводить до зворотного результату. Щоб шкіра була здорова, шукай засоби з низьким відсотком вмісту цієї речовини і стеж за тим, щоб шкіра була зволоженою.

Використовуй алое

Візажисти також рекомендують використовувати алое, як гель проти прищів. Просто нанеси серцевину листка алое на прищик і дай гелю вбратися. Алое працює як ультраохолоджуюча речовина з антисептичною дією, зменшуючи запалення і почервоніння. Перед тим, як лягати спати, нанеси алое знову, щоб позбутися від прищика за ніч.