Ці 15 ознак говорять про те, що замість чоловіка вам краще мати собаку

Хочете, щоб він щоразу зустрічав вас, ніби рік не бачив? Завжди радів і ніколи не критикував? Обожнював дивитися ваш улюблений серіал?

Відповідь на ці питання: "Гав-гав!" Чи варто вам завести замість хлопця — собаку? Перевірте!

Вам подобаються постійна радість і вдячність

Кожен ваш прихід додому буде ознаменований радісним гавкотом і слинявими поцілунками. Причому неважливо, йшли ви на цілий день або вискочили по хліб: він поводитиметься так, ніби ви не бачилися багато років і нарешті возз'єдналися, інформує Ukr.Media.

Вам потрібен хтось, хто обожнює ваші дотики

Прості чухання за вухом введуть його у стан цілковитого щастя, а якщо приберете руку — побачите найсумніші у світі очі з німим питанням "Навіщо ти мене кидаєш?". Він щасливий вже через вашу присутність і, звичайно, жодна жінка не зможе перешкодити вашим стосункам.

Ви мрієте про те, хто буде обіймати вас протягом усього фільму

Можливо, він жодного разу не погляне на екран, але буде на сьомому небі від можливості доторкатися до вас. І, зрозуміло, у нього ніколи не втомиться рука і не заніміє плече.

Ви хочете гуляти разом по кілька разів на день

Особливо рано вранці і пізно ввечері, коли на вулицях мало людей і у повітрі віє романтикою. Звичайно, він має звичку зупинятися у найнесподіваніших місцях або зриватися з місця за мотоциклом, але, повірте, він чекає на ці прогулянки ще більше, ніж ви.

Вам подобається гладити його по волоссю

М'яка блискуча шерсть, яку можна гладити нескінченно, — що може бути краще? І він із задоволенням спробує цей новий шампунь з кондиціонером, щоб вам було ще приємніше його розчісувати.

Ви хочете, щоб він обожнював перебувати з вами в одному ліжку

Той момент, коли ви поплескуєте по ліжку, запрошуючи його приєднатися, робить його щасливим на весь наступний день, та навіть і на цілий тиждень.

Вам подобаються ті, хто готовий їсти майже будь-що

Тепер немає проблеми у тому, що приготувати на вечерю! Правда, йому не подобається шоколад, але ж тоді вам дістанеться більше.

Вам не подобається, коли у нього поганий настрій, але ви маєте право сумувати самі

Він не скаже несхвально: "Це у тебе критичні дні?" Він не розсердиться, якщо ви щось розіб'єте або вилаєтеся. І він знає, що обійми — найкращі ліки від стресу.

Вам подобається захист, якщо він не виходить з-під контролю

Так, він почне гавкати і прийме оборонну стійку, коли побачить вашого друга або колегу, але настільки ж швидко заспокоїться, зрозумівши, що вони не становлять небезпеки.

Вам важливо знати, що він розуміє вас без слів

Коли ви знесиліли від сліз і стресів, він наблизить ніс до вашого обличчя і дозволить виплакатися всмак, не даючи зрозуміти, що йому це некомфортно.

Ви полюбляєте, щоб вас завжди слухали

Можливо, він розуміє мало команд, але завжди підкидає вуха на звук вашого голосу. За це ви готові пробачити йому деякі помилки.

Вам потрібен хтось, кого не вистачає вашим подругам

Можливо, вони часто просять вас прийти разом з ним, тому що люблять його трохи більше. А якщо не просять — навіщо вам такі друзі?

Ви полюбляєте гарну компанію для поїздок на машині

Він сидить на пасажирському сидінні, а якщо відкрити вікно — його шерсть настільки гарно майорить на вітрі... І він ніколи, ніколи не перемикне радіо на станцію, яку ви терпіти не можете!

Ви хочете порадити йому, як одягатися, не викликаючи опору

Блискучий светр? Жовті гумові чоботи? Відмінно, дайте два! Він покірно зіграє будь-яку роль, хоч Діда Мороза, хоч гарбуза на Хеллоуїн.

Вам подобаються красунчики

Зізнайтеся, ви часом не можете відвести від нього погляд! І він завжди, що б не трапилося, залишається найгарнішим у ваших очах.