Як розтлумачити поведінку чоловіка під час першого побачення: 11 важливих підказок

Ви приходите додому після першої романтичної зустрічі з чоловіком, який, можливо, стане вашою долею.

А можливо, ви ніколи його більше не побачите. І починаєте гадати... Перше чи друге? Це доля або просто людина для гарного проведення часу? Що б могли означати вчинки цього чоловіка? Чи подобаєтеся ви йому, чи ні? Чи гарна він людина або не заслуговує на увагу?

Звичайно, ви не можете знати усіх його прихованих мотивів. Але існують певні закономірності, ті самі правила, з яких існують й винятки. Ось вони, інформує Ukr.Media.

Він говорив головним чином про свою роботу

Йому дуже подобається його робота і він присвячує їй усього себе. Можливо, у нього не залишається часу і сил на дружбу, родину і особисте життя, і ви для нього завжди будете у кращому випадку на другому місці після кар'єри.

Він кілька разів подивився на екран свого телефону

Його вибачає лише одне — якщо він дуже зайнята людина, яка все ж таки змогла виділити час для зустрічі з вами (або просто чекає на важливе повідомлення — наприклад, про результати співбесіди або шалено серйозної угоди). Інакше це просто грубість.

Він взагалі телефон не виймав

Хоча існує невелика ймовірність, що у нього немає друзів і рідних, або його телефон впав з хмарочоса, простіше припустити, що він його вимкнув. Як вихована людина, або як та, якій ви дуже подобаєтеся і яка не хоче, щоб вам заважали.

Під час розмови він згадав свою колишню дівчину або дружину

Усе залежить від того, як він про неї говорив. Якщо у стилі: "Вона просто відьма божевільна, жити з нею — справжнє пекло", — то це означає, що він ще подумки у тих відносинах і не до кінця заспокоївся. До того ж у нього, ймовірно, проблеми з самоконтролем, і він погано вміє пригнічувати спалахи люті. Якщо він грубий у своїх спогадах про жінку, яку колись кохав — вважайте, що він буде грубим і з вами, коли закоханість поступиться місцем звичці. Але якщо це була розмова з серії: "Ми з нею розлучилися, тому що я був не готовий до серйозних зобов'язань, а тепер я відчуваю, що дозрів", — то це відмінна ознака того, що він готовий ділитися з вами своїм романтичним минулим, тому що воно безпосередньо пов'язане з вашим романтичним майбутнім. І це добре.


Він обійняв вас наприкінці зустрічі, замість того, щоб поцілувати

Важко сказати, що це означає. Або він занадто сором'язливий, щоб цілуватися після першого побачення. Або не відчув сильного романтичного тяжіння. Це стане зрозумілим після нових зустрічей, якщо вони відбудуться.

Він доторкнувся до вас

Якщо він торкнувся вашої спини / плеча, це жест захисника. Торкнувся кисті руки — хотів утримати вашу увагу. Це непогано, тому що така дія не належить до розряду нескромних дотиків і водночас показує його цікавість до вас. Якщо ж він одразу почав розпускати руки і намагатися прилаштувати їх нижче за талію — зрозуміло, що йому потрібна лише подружка на одну ніч.

Він замовив їжу або напої замість вас, не запитавши вашої думки

Якщо він знав, що вам подобається (наприклад, ви давно знайомі і лише тепер вирішили перейти до романтичних відносин; або ви писали про улюблені страви на сайті знайомств), це може виявитися спробою продемонструвати, наскільки він уважний до вас.

Якщо це не так, то існує 5-відсотковий шанс того, що йому дуже хотілося здивувати і порадувати вас якоюсь дивовижною стравою, яку ви неодмінно оціните. Решта 95 % — за те, що він мерзотник, який прагне вас контролювати, і якого не хвилює, чого ви хочете. Нові зустрічі покажуть, де правда.

Він заплатив у кафе лише за себе

Це означає:

  • ви йому не сподобалися, і він вирішив: навіщо даремно гроші витрачати;
  • ви йому сподобалися, але він жадібний до непристойності;
  • ви здалися йому сучасною, самодостатньою і впевненою у собі феміністкою західного зразка, яка образиться, якщо заплатити за неї.

Він заїхав за вами на машині і самостійно відвіз вас до місця побачення

Це дуже мило і романтично. Або він хотів показати, що готовий заради вас хоч пів планети проїхати, або він просто добрий і ввічливий чоловік.

Він не заїжджав за вами, а просто домовився про місце зустрічі

Мабуть, він подумав, що заїжджати за дівчиною — досить старомодно, і ви вирішите, що він дивний. Або у нього немає машини. Або він полінувався. Загалом, нічого це не означає.

Він поставив вам купу питань, а про себе розповів не настільки вже й багато

Можливо, він приховує щось зловісне, і потім виявиться, що він — шпигун, банальний квартирний злодій або ще хтось. Але, швидше за все, він просто зацікавлений у вас і хотів дізнатися більше про ваше життя. І якщо ви досі ще турбуєтеся про те, що мало встигли дізнатися про нього — у вас будуть усі шанси зробити це під час другого побачення.