Чому жінки зі складним характером притягують до себе найкращих чоловіків

Чому жінки зі складним характером притягують до себе найкращих чоловіків. В цьому точно є якийсь секрет!

Деякі жінки — створіння досить складні, і на те є вагома причина: щоб відрізняти хтивих, нужденних і відчайдушних хлопців від справжнього чоловіка, здатного по-справжньому любити, захоплюватися і цінувати свою другу половинку, інформує Ukr.Media.

Те, що чоловіки називають "жіночими іграми" насправді є їх підсвідомим випробуванням. Настільки підсвідомим, що навіть сама жінка не усвідомлює, що влаштовує це випробування. Подібного роду тести це відмінна можливість для хлопця показати, що він "той самий", готовий захищати її, любити і бути відданим лише їй одній.

А ось як все відбувається в реальному житті. Пара йде на побачення в кіно. Вже пізно, і поки вони дивилися фільм, на вулиці йшов сніг. Вони двоє приїхали на різних автомобілях і залишили машини з різних сторін парковки. Тепер їм хочеться поїхати в ресторан і продовжити вечір. Він знає, що її машина стоїть на протилежному кінці парковки і пропонує провести її.

Вона каже: "Не варто, все в порядку. Твоя машина знаходиться з іншого боку. Побачимося в ресторані через кілька хвилин". Він же чує в її словах наступне: "Я ціную твій жест, але все в порядку". Тому він просто обіймає її і йде до своєї машини.

Він провалив тест. Іронія полягає в тому, що вона, сама того не усвідомлюючи, дала йому можливість продемонструвати, чи дійсно він той чоловік, якого вона собі шукає. Правильніше було б відповісти їй: "Я наполягаю, ти ж на підборах, а на землі сніг. Я з радістю пройдуся з тобою. Ти сядеш у свою машину, а потім ми просто під'їдемо до моєї і заберемо її. Крім того, тобі потрібен той, хто допоможе очистити машину від снігу, поки ти будеш її прогрівати".

У нього була б не тільки можливість показати себе джентльменом, а й отримати невелике фізичне задоволення під час прогулянки рука під руку. У неї ж в голові почав з'являтися підсвідомий знак "Стоп:" і такому чоловікові Я збираюся дати доступ до мого розуму, тіла і душі?".

Чи подобаються хлопцям складні жінки?

Жінці хочеться відчувати, що чоловік захоплюється нею і захищає її. Зрілі чоловіки на це здатні, а незрілі — ні. Мудра жінка чекає чоловіка, який пройде всі її тести, і проходить повз тих, хто не відповідає її підсвідомим стандартам.

До тих пір, поки чоловік не навчиться читати всі ці знаки, йому не вдасться знайти ключ до тіла і серця жінки.

Жінка, яка вибирає чоловіків, які зовні виглядають пристойно, але провалюють всі її тести, в результаті буде розчарована. І не тому, що черговий її обранець не зможе стати для неї хорошим партнером, а тому що він ще незрілий.

Жінкою з високими стандартами називають ту, яка привертає до себе чоловіків, готових попрацювати заради створення міцного зв'язку. І вона обов'язково знайде собі чудового партнера, а не нужденного або хтивого хлопця.