7 ознак, що настав час змінити перукаря

Похід до перукаря може бути хвилюючим заходом, не важливо, чи хочеш ти підстригти кінчики або кардинально змінити імідж. Однак, на жаль, не завжди ми зустрічаємо спеціаліста, якому готові довірити свої локони.

Ми зібрали ознаки, які говорять про те, що варто змінити перукаря — іноді навіть до надання ним послуг.

Він дозволяє собі негативні та образливі коментарі

Якщо перукар при зустрічі дозволяє собі коментувати стан твого волосся або стрижку в негативному ключі, варто замислитися над тим, щоб з ним більше не зустрічатися. Це виглядає приблизно так: «Що за майстер стриг тебе останнім?», «Ти зовсім не доглядаєш за волоссям?», «Чому ти дозволила корінням так відрости і не прийшла на фарбування раніше?».

Тільки ти вирішуєш, що робити з волоссям,до  якого майстра звертатися і як часто вдаватися до фарбування. Ніхто, зокрема професійний перукар, не повинен тебе за це соромити. Це може говорити про його невміння спілкуватися з клієнтами або просто життєву позицію, з якої навряд чи захочеться зіткнутися ще раз, пише ProstoWay.

Майстер обіцяє дуже багато

Якщо перукар готовий на будь-які дива, аби ти стала його клієнтом, варто відмовитись від його послуг. Наприклад, коли обіцяє чорний колір волосся перетворити на платиновий блонд за один візит. Погодься, потрібен фахівець, який не просто виконає твої бажання, а й подбає про те, щоб волосся залишилося здоровим.

Це стосується й інших процедур. Якщо ти маєш на увазі, що обіцянки перукаря відповідають реальності, краще пошукати іншого стиліста.

Майстер не пояснює, як укладати зачіску та доглядати за волоссям

Частина кожної зустрічі з перукарем повинна включати розмову про те, які продукти він використовував для укладання, чому вони ідеально підходять для тебе.

Неважливо, відвідуєш ти свого стиліста півроку або багато років, волосся має виглядати красиво кожен день. Хороший перукар повинен надати тобі рекомендації щодо догляду та укладання при кожному відвідуванні.

Він не поважає твій час

У всіх людей трапляються несподівані події, через які вони іноді затримуються на 10-15 хвилин. Але якщо перукар постійно спізнюється, це неповага до твого часу.

Особливо неприємно, коли ти організувала свій день так, щоб прийти вчасно на зустріч і встигнути решту справ. Твій перукар повинен бути таким же уважним. Ти можеш попросити адміністратора чи перукаря прийти вчасно. Однак, якщо проблему не вирішено, можливо, настав час шукати нового спеціаліста.

Майстер не хоче виправляти помилку

Перукар, як і будь-яка інша людина, може зробити помилку. Але якщо він не хоче нести відповідальність за свої дії, настав час звернутися до іншого майстра.

Наприклад, якщо при фарбуванні волосся вийшло не того відтінку, про який ви домовлялися, спеціаліст повинен постаратися виправити ситуацію. Або якщо стрижка виявилася коротшою, ніж ви домовлялися, можна не взяти за неї оплату, щоб хоч трохи покращити ситуацію.

Майстер відмовляє тебе від змін чи наполягає на них

Це часто трапляється, якщо ти користуєшся послугами одного перукаря багато років. Ти просто сідаєш у крісло, майстер приступає до звичної стрижки та фарбування волосся. Однак, якщо ти кажеш, що хочеш спробувати щось нове, майстер заявляє, що цього не варто робити.

Важливим є те, як він аргументує таку відповідь. Якщо перукар пояснює, що нова стрижка візуально зробить твоє волосся тоншим, а обраний колір може їм нашкодити, все гаразд. Але якщо він розводить руками, не наводячи конкретних аргументів, або посилається на брак часу, хоча під час запису ти уточнювала, що хочеш отримати, варто звернутися до іншого фахівця.

У той же час, коли майстер наполягає на перервах, які ти не планувала, це теж погана ознака. Звичайно, як фахівець він може тактовно порадити вдалу стрижку або новий вид фарбування. Але нав’язувати зміну іміджу – у жодному разі.

Майстер не підвищує кваліфікацію

Як і багато галузей, перукарське мистецтво швидко розвивається. І щоб покращити свої навички, фахівці мають підвищувати кваліфікацію.

Уточни у свого перукаря, як давно він навчався чогось нового чи проходив курси. Якщо це було більше року або два роки тому, це привід задуматися, чи варто довіряти йому свої локони. Особливо якщо вдається до складних процедур. Наприклад, кератинове випрямлення, хімічна завивка або ботокс для волосся, які потребують знань та навичок.