Гарячий тренд на прямі і густі брови: чому варто його уникати

Останній і найпопулярніший тренд в світі краси - прямі, густі брови. Появі цієї тенденції ми, як ти вже здогадалася, зобов'язані західним селебріті, таким як Кара Делевінь, Руні Мара, Емма Уотсон, Сара Хайленд, Лілі Коллінз та іншим.

Гарячий тренд на прямі і густі брови: чому варто його уникати
Прямі й густі брови - дійсно виглядають вельми привабливо, але це не означає, що всім вони підходять. Багато дівчат відчайдушно намагаються повторити форму брів свого кумира, беруть фото Наталі Портман у салон і говорять майстрові: "Зробіть мені такі ж брови".

Якщо в західних реаліях це можна зробити на час і якісно, ​​використовуючи нарощування брів за допомогою шовкових "волосинок" (так, уявляєш, багато голлівудських салони краси вже давно надають таку послугу!), то в наших реаліях це може закінчиться дуже сумним результатом у вигляді жахливого перманентного макіяжу або татуажу, замість тих, котрих хотіла отримати.

Правда в тому, що немає універсальної форми брів, яка однаково добре буде виглядати на кожній дівчині. Найпрекрасніше в нашому світі - наші відмінності, а це означає, що для кожної форми обличчя необхідно підбирати правильну форму брів.

Гарячий тренд на прямі і густі брови: чому варто його уникати


Як вибрати форму брів

Орієнтири, які допоможуть тобі знайти свою ідеальну форму брів - спинка носа, райдужка ока і зовнішній куточок ока.

Все що потрібно - провести три умовні лінії.

Перша: якщо провести вертикальну лінію уздовж спинки носа, ти знайдеш точку, де повинна починатися твоя брова.

Друга: проведи діагональну лінію від крила носа (ніздрі) через райдужку ока, так ти знайдеш точку, де повинна бути арка брови, вона не обов'язково повинна бути занадто вигнута, все залежить від природної лінії росту брів.

Третя: проведи ще одну діагональну лінію від носа через зовнішній куточок ока, так знайдеш точку, де повинен закінчуватися кінчик брови.

Гарячий тренд на прямі і густі брови: чому варто його уникати