Кеті Холмс: п'ять хитрощів, щоб виглядати чарівно

Голлівудська актриса Кеті Холмс відзначає сьогодні свій 36-й день народження.

Кеті Холмс: п'ять хитрощів, щоб виглядати чарівно
1. Люблю маски для обличчя японської марки SK-II. І раз на тиждень ходжу на салонні процедури. Якщо схопиться прищик, сильно не переживаю, я ж людина, в кінці кінців.

2. Завжди наношу рум'яна: змішую будь-які рожеві з бронзовою пудрою Shimmer Brick Compact, Bobbi Brown. Моя сестра каже, що без них моя шкіра виглядає землисто-жовтого.

3. Для очей замість чорної підводки використовую олівець сливового відтінку: він підкреслює їх зелений колір. Взагалі підводки і олівці для мене проблема: перші розтікаються, а для других потрібні точила, які я втрачаю. Знайшла альтернативу - кремові тіні-олівці: вони стійкі і зручні, ними можна швидко обвести контур очей, а потім розтушувати аплікатором.

4. З бровами мені пощастило, вони у мене густі, але в деяких місцях я все одно їх підфарбовую: у школі під час гри в софтбол м'ячик потрапив мені в брову, і на цьому місці волоски більше не ростуть.

5. У мене від природи хвилясте волосся, яке весь час пушится. Тому я користуюся розгладжувальним маслом Bamboo Smooth Kendi Oil від Alterna. Для миття голови використовую засоби тільки цієї марки, адже вже рік як я її співвласниця. Одного разу зробила домашню маску для волосся з авокадо - рецепт знайшла в «Google», - воно відмінно пом'якшує, живить і відновлює волосся по довжині.