Що робити, якщо один із партнерів сильно прив'язаний до соцмереж

У наш час соціальні мережі стали вагомою частиною життя багатьох людей. Робота, клієнти, імідж і репутація представників багатьох професій пов'язані з регулярною активністю в Фейсбуці та Інстаграмі.

Однак часто люди прив'язуються до соцмереж настільки сильно, що їх супутник відчуває значну нестачу уваги в свою сторону, інформує Ukr.Media.

Як же не дати відносинам зіпсуватися і перетягнути увагу понад міру захопленого всесвітньою павутиною людини на себе?

1. Відверто поговоріть з партнером. Дайте зрозуміти, що вам не вистачає спільно проведеного часу, уваги і емоційної близькості. Тільки у жодному разі не дорікайте і не тисніть. Говоріть про свої почуття.

2. Постарайтеся зрозуміти що саме Ваша кохана людина знаходить в соціальних мережах (наприклад, спілкування з однодумцями, визнання від підписників, захоплення або більш цікаве життя).

Якщо у вас порушено щире спілкування і партнеру складно говорити з вами про це — можливо варто звернутися за консультацією до сімейного психолога. У разі, якщо на це згодні обидва в парі.

А ось коли інтересу до поліпшення ситуації більше у когось одного — то в терапію краще йти саме йому або їй. І працювати зі своїми почуттями і ставленням до ситуації.

3. Якщо розмова вдалася і ваш супутник може чесно зізнатися собі і вам у своїх потребах — обговоріть яким чином ви можете заповнити нестачу необхідного (наприклад, частіше говорити компліменти, хвалити за успіхи або разом наситити ваше реальне життя яскравими подіями).

4. Встановіть для вашої пари вихідні від соцмереж і обопільно дотримуйтеся правил. Приділяйте цей час виключно один одному.

5. Поверніть у вашу пару пристрасть, азарт і романтику. Згадайте, як у вас все починалося і повторіть найбільш емоційно заряджені події.

Пам'ятайте, що надмірне захоплення соціальними мережами — це одна з форм втечі від реального життя. Нехай ваші дні будуть цікавими і захопливими, тож ніяка альтернативна реальність вам не страшна.