Ці 4 проблеми у відносинах з'явилися саме через інтернет

Не завжди інтернет позитивно впливає на відносини у парі.

Давайте визнаємо, ситуація, коли обидва партнери в одній кімнаті мовчки занурені у телефони — це норма сьогодення. Але чи можна вважати це проблемою? З якими реальними труднощами зіштовхуються сучасні пари завдяки інтернету?

Нереалістичні очікування

Попри те що є деякі корисні ресурси, якими можна поділитися через соціальні мережі та інтернет, здебільшого ми витрачаємо час зовсім не на освітній контент. Перевага інтернету у нашому житті, особливо пошуки лідерів думок і їх висловлювання, часто впливають на нас негативно, інформує Ukr.Media.

Популярний блогер зараз — це звичайна людина, яка за умов дистанційного діалогу висловлює свою думку на мільйонну аудиторію, але що є найбільш парадоксальним — ця аудиторія прислухається до неї.

У підсумку ми часто маємо відфільтровані повідомлення, які лише підкреслюють нереалістичні уявлення про те, що таке відносини. Спроби відповідати вимогам можуть відвернути вас і вашого партнера від відносин. Спосіб життя, який ви переглядаєте, може вплинути на те, наскільки ви задоволені своїми відносинами, тому що вони здаються кращими, ніж ті, що у вас є.

Порада

Не варто заповнювати соціальні мережі десятками акаунтів ідеальних родин. Торкайтеся життя тих, хто викликає не заздрість, а мотивацію.

Інтернет провокує ревнощі

Деякі дослідження пов'язують використання соціальних мереж з підвищеними ревнощами і незадоволеністю відносинами. Це означає, що, якщо ви схильні до ревнощів через ненадійний стиль прихильності, у вас може бути більше шансів застрягти у циклі нескінченної прокрутки соцмереж, щоб стежити за діями партнера. Люди можуть засмучуватися, бачачи, що їх партнер лайкає або коментує пости інших людей.

Порада

Припиніть стежити за сторінками своїх партнерів. Якщо людина захоче вам зрадити, вона, безсумнівно, зробить це.

Це викликає очевидні побоювання стосовного того, що ваша кохана людина проявляє увагу до когось іншого. З огляду на тенденцію демонстрації "кращого боку життя" на сторінках у соціальних мережах, ревнощі посилюються. Гарні фотографії дівчат, оброблені у редакторах або просто відібрані з особливою увагою, створюють враження нерівної конкуренції.

Інтернет сповнений неправдивої інформації

Різні автори статей та інтернет-ресурси в цілому щодня публікують сотні текстів про те, що є ознакою невірності, які чоловіки за знаком зодіаку є поганими чоловіками і про те, які психотипи несумісні один з одним.

Завдяки підпискам на різні ресурси і повідомленням ми щодня поглинаємо безліч непотрібної та навіть помилкової інформації, роблячи висновки і формуючи думки на основі неперевірених джерел.

Багато пар вважають за краще читати колонки з психології замість того, щоб вирішувати свої проблеми безпосередньо у фахівця. Проблема стає ширшою, якщо подібним чином чинить лише одна людина у парі, а іншій постійно доводиться вдаватися до оскарження цих нових переконань.

Порада

Завжди будьте обізнаними у тому чи іншому питанні, особливо якщо це стосується ваших відносин. Дотримуватися експертної думки — це нормально і у деякому випадку навіть корисно.

Соціальні мережі теж можуть стати причиною невірності

Це найгірше з найгіршого. Дуже багато пар викрили своїх партнерів у зраді через соціальні мережі. Легко почати розмову зі старим шанувальником у соціальних мережах або колегою по роботі. Зрештою, ці розмови можуть призвести до флірту, відвертих розмов, зближення. Можливо, ви навіть підете випити кави або пообідати, а потім у кінцевому підсумку зрадите своєму партнерові. Це набагато простіше, ніж здається, коли спілкування зароджується не випадковим чином на вулиці, а у чаті, який не має на увазі зобов'язань.

Величезна кількість додатків і сайтів для знайомств викликає цікавість навіть у тих, хто перебуває у довгострокових відносинах.

Від "просто подивитися" до постійного спілкування не настільки багато кроків, як може здатися на перший погляд. Деяким людям властиво задаватися питанням, чи можуть вони знайти спільну мову з кимось кращим, навіть якщо справжні відносини є задовільними.

Порада

Якщо на телефоні вашого чоловіка раптово з'явився додаток для знайомств, то це червоне світло. Якщо ви не дотримуєтеся полігамних відносин, то додатки для знайомств і листування в інтернеті повинні вас насторожувати.