Поради кращого шеф-кухаря в приготуванні ідеального картопляного пюре: все дуже просто

Картопляне пюре приготувати легко, але виявляється багато хто робить це неправильно. Шеф-кухар з Великобританії назвав головні помилки цієї страви.

Дізнавшись його думку, можна навчитися робити краще картопляне пюре в світі і пишатися цим, адже це блюдо завжди є на святковому столі і повсякденному житті.

Помилка №1

Шеф-кухар з Великобританії відкрив секрет правильного приготування картопляного пюре. На його думку, багато кулінарів допускають непоправну і дуже просту помилку – це нарізати картоплю різними часточками. Даний овоч в процесі варіння повинен проваритися рівномірно. Розмір в даному випадку має велике значення і цей нюанс необхідно враховувати при приготуванні цієї страви. На думку кулінара пюре, набуває рідку текстуру і смак, що негативно позначається на якості страви.

Помилка №2

Ще одна неприпустима помилка в приготуванні картопляного пюре, так це велика температура. Досить сильний вогонь на плиті здатний зіпсувати страву. Правильно готувати його необхідно на повільному вогні, в підсоленій воді.

Справа в тому, що ці дві помилки призводять до того, що верхня частина картоплі виявиться перевареною, а внутрішня ще сирою. Ці помилки негативно позначаться на смакових якостях страви. Консистенція буде не такою якою повинна бути.

Після того, як картопля на пюре звариться правильно, при нормальній температурі, необхідно злити рідину і дати картоплі постояти, так би мовити «відпочити». У готову картоплю можна при бажанні додати масло або сир, а також зелень.