Як все встигати по дому і бути красунею

Читачки активно обговорюють питання, як встигати бути гарною господинею і стежити за собою. Деякі навіть вважають, що це майже нереально. Ми попросили відповісти експерта з сімейного тайм-менеджменту Світлану Гончарову.

Як все встигати по дому і бути красунею
Найголовніша умова для цього - ХОТІТИ про себе дбати! Розуміти те, що турбота про себе саму першочергова для жінки. А особливо для мами і домогосподарки. Від мами залежить дуже багато. І якщо мама буде організованою, задоволеною і красивою - вона зможе дуже добре подбати про дітей, чоловіка і будинок. А якщо жінка, вичавлена як лимон, роздратована, виглядає як баба Яга - то повірте, дітям і чоловікові буде погано в першу чергу! Тому для початку кожна домогосподарка повинна зрозуміти, що запорука щастя і порядку в родині - це наповнена і відпочила мама.

Планування часу

Наступним кроком має стати свідоме планування часу для себе. Коли ви складаєте свій план на день - відразу ж впишіть в нього час для себе! Для відпочинку, догляду за собою, для розвитку. Цей час так само важливий, як час на прибирання і готування.

Тому просто відзначте в вашому щоденнику години (або хоча б хвилини) для турботи про себе. А потім просто керуйтесь вашим планом!

Написано готувати їсти - готуйте! Написано прилягти з книжкою та чашкою чаю - теж виконуйте!

Важливо навчитися перемикатися і не хвилюватися про незакінчені справи. «Спробуйте такий підхід! Не переживайте про не закінчені справи. Ви зробите їх набагато швидше і з задоволенням, якщо для початку відновите свої сили й подбаєте про себе. Наповнена силами і радістю жінка може гори звернути, повірте мені!» - запевняє експерт.

Реально "вмістити 48 годин у добу"?

З точки зору фізики вмістити в 24 години 48 - звичайно, неможливо . Але от додати сенсу у ваші звичайні 24 ви точно зможете. Я вважаю, що розуміння того, що час не гумовий, що твій день, місяць, рік, як і все життя закінчуються - дуже допомагає використовувати час, який у нас є, з великим змістом і користю. Я не замислююся про те, як би встигнути за день більше всього. Я думаю про те, як встигнути за цей день ГОЛОВНЕ!

Швидкість виконання справ і кількість зробленого не говорять про те, що все, що ви "проробили" насправді важливе для вас і для вашої родини. Висока швидкість руху вперед не гарантує вам того, що ви рухаєтеся в правильному напрямку. Тому я не прагну встигнути все. Я намагаюся встигати НАЙГОЛОВНІШЕ для мене, для моєї сім'ї і роботи. І повірте, 24 години цілком достатньо для того, щоб встигнути головне і бути по-справжньому щасливою!