Ума Турман прокоментувала чутки про свою пластику

Зовнішній вигляд зірки Голлівуду Уми Турман не на жарт схвилював гостей вечірки з нагоди прем'єри серіалу NBC «Ляпас», а потім і всю громадськість. Журналісти довго гадали, що ж сталося з обличчям актриси, поки вона не відреагувала на весь цей галас.

Ума Турман прокоментувала чутки про свою пластику
Дивну зовнішність 44-річної зірки «Кримінального чтива» не обговорював тільки ледачий. Зарубіжні ЗМІ почали будувати припущення про можливу пластику, навіть за консультацією фахівців звернулися. Так, The Daily Mail, посилаючись на думку пластичних хірургів, говорив про надто гладку шкіру на лобі Уми, про явну пластику повік і про корекцію об'єму скул за допомогою філлерів. Більшість користувачів соцмереж також схилялися до варіанту, що пластична операція виразно була, і з'явилася не тільки еластичність шкіри, але і інший розріз очей. Навіть російські зірки шоу-бізнесу не утрималися від коментарів на цю тему. «У лавах натягнутих очей і кам'яних щік поповнення», - сумно зазначила співачка Вікторія Дайнеко.

Візажист Уми Турман Трой Серрат спробував взяти всю провину за неоднозначний образ актриси на себе. Він заявив, що це був лише експеримент - він завдав своїй клієнтці макіяж в стилі «легкого паризького шику». Суть його полягає в тому, щоб зробити акцент на губах і тоні обличчя, а очі при цьому залишаються недоторканими - без підводки, тіней, туші і так далі. Хлопцю сподобалася його робота, і він щиро дивується, чому Уму раптом почали порівнювати з Рене Зеллвегер, яка змінилася після пластики до невпізнання.

Слова Серрата мало хто сприйняв серйозно, але коли їх підтвердила сама Турман, доводи про пластичні операції розсипалися в прах. Всі чекали сенсації, коли Ума з'явилася в студії програми The Today Show, але на провокаційні питання ведучої Савани Гатрі вона теж заговорила про чарівну силу макіяжу.

«Як я розумію, мій макіяж нікому не сподобався», - сказала Турман.

Актриса зазначила, що за довгі роки роботи вона навчилася не звертати увагу ні на хороші слова на її адресу, ні на погані. А сьогоднішня критика всього лише підняла до неї інтерес, що завжди на руку артистам.