Не модно морозити вуха: Андре Тан показав трендові головні убори

Український дизайнер Андре Тан вкотре поділився з шанувальницями фешн-порадами. Модельєр розповів декілька цікавих фактів, якими варто скористатися при виборі головного убору на зиму.

Корисні поради з’явилися на особистій сторінці Андре Тана в інстаграмі. Цього разу він розповів про актуальні моделі головних уборів, а також показав, які шапки вже є застарілими та антитрендовими, сообщает 24 Канал.

Трендові головні убори взимку 2021 року

Косинка не тільки влітку

За словами українського дизайнера, косинки з бавовни, хутра та навіть шкіри розлітаються цієї зими як гарячі пиріжки. Дуже добре виглядають з будь-яким овалом обличчя.

Відрізаємо дитячий помпон

Проста, лаконічна форма шапки біні без фантазійних елементів – ідеальний вибір цієї зими. А шапку з помпоном залиште для прогулянки по лісі. У повсякденних образах це табу.

Трохи Франції

Якщо душа вимагає Провансу, а карантин забрав можливість подорожувати – придивіться до берету. Тільки ніякого декору, блискіток, дивних квітів. І обов'язково шкіряний!

Прощай зачіска

Це, мабуть, найтепліший і найзатишніший тренд цього року. На жаль, зачіскою потрібно пожертвувати.

Набір від бабусі

Шапка і шарф "Набірчик" виглядають дешево. А ось фетрові капелюхи поверх хусток – це справжнє мистецтво! Модельєр зазначив, що йому особливо подобаються такі контрастні поєднання.