Катерина Кухар зізналась, що не вміє спілкуватися з колишніми чоловіками

Українська танцівниця та прима-балерина Катерина Кухар одружена зі своїм партнером Олександром Стояновим. Але до цього вона ще раз була в шлюбі. Зірка зізналась, що не може знайти спільну мову з чоловіками.

Катерина Кухар поділилась новою світлиною та розповіла про колишніх на своїй сторінці в інстаграмі. Українська артистка балету вразила зізнанням про те, що має проблеми в спілкуванні з колишніми.

На фото Катерина позувала в автомобілі в білому вбранні. Привертав увагу саме макіяж танцівниці: золотисто-коричневі тіні на повіках та нюдова помада. Зірка доповнила свій образ сережками, тонкими браслетами та каблучкою.

Але найбільше зацікавив підпис до фото Катерини Кухар. Жінка процитувала письменника Ріната Валліуліна про стосунки з колишніми партнерами: "Ніколи не знаєш, що робити з колишніми: в серці не залишиш – всю кров вип'ють, з голови не викинеш – зникнуть".

Також Катерина поцікавилась в своїх підписників, чи тільки в неї одної існують проблеми спілкування з своїми колишніми чоловіками.

Зазначимо, що шлюб з партнером Олександром Стояновим був другим в романтичному житті Кухар. Однак, вона нечасто висловлювалась стосовно своїх особистих тем.

View this post on Instagram

Я буду страстно любить тебя сегодня и всегда. Я обещаю сохранить это чувство и знаю: эта любовь одна и на всю жизнь. Мы это доказываем друг другу уже 10 лет! ⠀ Ты — мужчина моей жизни и я всегда готова быть рядом с тобой, за тобой и в случай чего, пойти первой и провести тебя через тёмный лес. Потому что с тобой я смелая, счастливая, окутана твоей любовью и вдохновлена! Мне в этом мире ничего не чуждо и не страшно, пока просыпаясь, я могу обнимать тебя и смотреть на тебя спящего! ⠀ ТЫ — МОЙ! ЛЮБЛЮ!♥️ ⠀ #годовщинасвадьбы

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on

Зі Стояновим Катерина нещодавно відсвяткувала 10 років спільного життя, а танцювати разом вони почали з 2006 року. Подружжя виховує двох дітей: сина Тимура та донечку Анастасію.

24 канал