Антиоксиданти і клітковина: названо самий корисний овоч для зниження ваги

Спаржа багата вітамінами і мінералами.

Багата антиоксидантами

Спаржа, особливо пурпурна, багата антоцианами, які надають фруктам і овочам синій, червоний і фіолетовий відтінки. Антоціани мають антиоксидантну дію, яка може допомогти вашому організму боротися з пошкодженням вільними радикалами.

Багата на вітамін К

Як і зелені листові овочі, спаржа сповнена вітаміну К, поживної речовини, яке має вирішальне значення для згортання крові, яке допомагає зупинити кровотечу після порізу і здоров'я кісток. Вам також необхідний вітамін К, оскільки він допомагає організму засвоювати кальцій.

Багата фолієвою кислотою

Чотири стручки спаржі містять 22% рекомендованої денної норми фолієвої кислоти. Це поживна речовина необхідно жінкам, які планують вагітність, оскільки воно допомагає боротися з дефектами нервової трубки.

Сприяє схудненню

Спаржа - нежирний, низькокалорійний овоч. Чашка містить всього 32 калорії. Вона багата розчинною і нерозчинної клітковиною, що робить його ідеальним суперпродуктом, якщо ви хочете скинути пару кілограм. Оскільки ваше тіло перетравлює клітковину повільно, вживання спаржі допомагає вам довше відчувати себе ситим.

Країна здоров'я