Дієтолог спростувала міф про корисність каші на сніданок

Ранок багатьох українців починається з кави і вівсяної каші. Про корисність кави вранці вже давно точаться суперечки серед фахівців, а ось з кашею сумнівів ні у кого немає – це один з найкорисніших сніданків.

Однак лікар-дієтолог і кандидат медичних наук Дарина Русакова спростувала цю помилку. Вона не радить їсти кашу на сніданок.

За її словами, вівсяна каша сприяє виведенню з організму корисних макроелементів та вітамінів. Більш того, вівсянка не дає тривалого насичення при тому, що є калорійним продуктом.

“Порція каші складається з 400-500 кілокалорій, це багато, тому люди, які намагаються схуднути на крупах або дотримуються якихось дієт, як правило, мають тенденцію до набору зайвої ваги”, – пояснила Русакова.

Дієтолог радить вживати на сніданок їжу з високим вмістом білка. Для цього ідеально підійдуть сирники, омлет, сир і яйця.

“Білковий сніданок збільшує харчовий термогенез – організм витрачає багато енергії, щоб розкласти білковий продукт, тому він розігрівається, і обмін речовин прискорюється. Такий сніданок буде більш корисний для фігури”, – додала фахівець.

Жіночий світ