Дієтолог пояснила, чому яйця краще їсти ввечері, а не вранці

Яйця містять білок і поживні речовини і швидко готуються. 

Але якщо ви їли яйця в основному на сніданок, вам слід переглянути своє рішення. 

Дослідники виявили, що вживання яєць в різний час допомагає краще скинути вагу.

Якщо ви хочете схуднути, ви можете швидше досягти своєї мети з допомогою багатої білком дієти. Білок стимулює обмін речовин і сприяє, серед іншого, підтримки і нарощування м'язової маси. 

Один продукт особливо гарний як джерело білка: яйця. Однак, яйце на сніданок не кращий вибір для людей, які хочуть схуднути.

Чому люди так люблять яйця?

Яйця корисні і можуть бути приготовлені різними способами. Це робить їх популярним блюдом для сніданку. 

Вони також зберігають відчуття ситості протягом тривалого часу і, отже, також можуть запобігти тягу до їжі. Через високий вміст білка яйця також є ідеальною закускою для схуднення. В залежності від розміру яйце містить близько шести грамів білка.

Яйця на сніданок?

Більшість знає яйця у всіх варіантах сніданку. Будь то круто зварене яйце, омлет, або яйце-пашот - багато людей їдять цю їжу переважно вранці. 

Яйця можуть мати ще більш позитивний ефект в різний час доби.

Схуднути з допомогою яєць

"Щоб схуднути, яйця слід їсти особливо ввечері. З одного боку, тваринні білки, як правило, легше засвоюються, ніж рослинні, і тому їх слід їсти більше ввечері, щоб забезпечити хороший нічний сон. З іншого боку, організму потрібно багато енергії, особливо під час сну, для розщеплення білка. Це стимулює спалювання жиру, і кілограми падають самі по собі".


Яйця також допомагають краще спати. Велика кількість білка в яйцях гарантує, що рівень цукру в крові не буде коливатися. Це призводить до більш глибокого і спокійного сну.