Прикрашаємо ялинку 2015: поради дизайнера і екстрасенса

Відомий ялинковий кутюр'є, дизайнер і декоратор Кирило Лопатинський та екстрасенс Мохсен Норузі допоможуть вам у виборі новорічних прикрас для ялинки в 2015 році.

Прикрашаємо ялинку 2015: поради дизайнера і екстрасенсаЯлинковий кутюр'є, дизайнер і декоратор, Кирило Лопатинський:


- Я віддаю перевагу натуральній ялинці. Вона відразу створює в будинку особливу атмосферу свята. Як тільки дерево потрапляє з холодної вулиці в теплу квартиру, воно наповнює повітря запахом хвої. Неповторно! Раджу прискіпливо вибирати новорічну красуню. Орієнтуйтеся не тільки на її зовнішній вигляд, та наскільки вона пухнаста, але і дивіться, щоб у неї були досить м'які голки. Інакше, наряджати вам її буде дуже складно, виколете всі руки і зіпсуєте собі настрій.

Тенденція цього року в декорі ялин - золото. Це не означає, що потрібно купити 100 однакових куль і всі їх повісити. У моді - поєднання фактур. Матові і глянсові іграшки, з малюнком і без. Для того щоб композиція виглядала гармонійно, виберіть у магазині спочатку ті прикраси, які будуть домінувати на ялинці, потім докупіть, ті що поєднуються з ними або їх доповнюють.

В Європі в цьому році в фаворитах чорні ялинки з золотими кулями, але я б не радив дотримуватися подібного тренду в будинку. На великій площі таке дерево виглядає урочисто, а в невеликій кімнаті буде навіювати траурні асоціації.

Прикрашаємо ялинку 2015: поради дизайнера і екстрасенса


Другий модний напрямок - прикрашання ялинок штучними рослинами та квітами. За допомогою посріблених сухоцвітів, можна імітувати іній, троянди принесуть з собою романтичний настрій, а ягоди і шишки нагадають про атмосферу зимового лісу.
Прикрашаємо ялинку 2015: поради дизайнера і екстрасенса
Якщо ви плануєте організувати вечірку і запросити багато гостей, то можна звернути увагу на штучну ялинку срібного кольору. Прикрашати її не потрібно взагалі. Що б не сталося іграшки не розіб'ються. Оточіть дерево різнокольоровими прожекторами, і воно буде сяяти всіма кольорами веселки. Виглядає дуже красиво і оригінально.

Прикрашаємо ялинку 2015: поради дизайнера і екстрасенсаЕкстрасенс, Мохсен Норузі:

- Кольори Нового року - синій і блакитний. Щоб задобрити баранчика (козлика)- символа року, прикрашайте ялинку в цій гамі. Але, неодмінно, все робіть тільки у гарному настрої. Не оточуйте дерево поганою енергетикою. Негатив потім буде переслідувати вас протягом усіх 12 місяців. Жодних нецензурних слів. Обов'язково приділіть увагу барану (козлові). Повісьте його на ялинку або поставте біля основи дерева, нехай складе компанію Діду Морозу та Снігуроньці. Зверніть увагу, що ніякого металу поруч з ялинкою бути не повинно. Покровитель року з ним в конфліктах, так що не ризикуйте своїм благополуччям. Не купуйте в подарунок ніяких предметів з даного матеріалу. Якщо мрієте отримати на Новий рік коштовну прикрасу, домовтеся, щоб під ялинкою був або конверт з грошима, або подарунковий сертифікат.

Прикрашаємо ялинку 2015: поради дизайнера і екстрасенса