Дитячі подарунки до Нового року

Новий рік - найулюбленіше свято всіх дітей. І не дивно, адже в новорічну ніч у дитини є можливість доторкнутися до дивовижного світу казки і отримати заповітний подарунок від Діда Мороза. Це час чарівництва і веселощів, зимових канікул та розваг! Багато батьків часто ламають голову, які подарунки до Нового року обрати для дітей. Пропонуємо вам кілька рекомендацій і цікавих ідей, які допоможуть вам визначитися, що покласти під ялинку своїм дітям у Новому 2015 році.

Дитячі подарунки до Нового року
Найкращий подарунок - бажаний подарунок. Завдяки Дідові Морозу, у мам і тат є відмінна можливість порадувати свого малюка саме таким презентом. Зазвичай діти дошкільного віку із задоволенням пишуть листи Діду Морозу. Тому запропонуйте дитині разом з вами скласти лист доброму старому. Нехай малюк не тільки попросить іграшку, а ще напише про свої досягнення. Таким чином, у нього сформується поняття про те, що новорічні подарунки отримують не просто, а за гарну поведінку та успіхи.

У дитини старшого віку можна запитати про те, що він хоче отримати до Нового року. Зазвичай у дітей є цілий список подарунків. Попросіть його вибрати тільки найбажаніше, а решту він зможе отримати на інше свято. Таким чином, малюк навчиться диференціювати свої бажання і вибирати тільки необхідне.

Дитячі подарунки до Нового року
Символічні подарунки до Нового року 2015 повинні бути виготовлені з дерева або вовни, адже символ цього року Дерев'яна Вівця.

Діткам від 0-3 років можна подарувати дерев'яні іграшки: кубики, каталки, пірамідки. Порадує малюка і іграшка-гойдалка, санки, м'яка вівця або коза.

Діти віком 3-6 років люблять грати в рольові ігри дочки-матері, в лікарні або поліцію. Тому доречними будуть дитячі ігрові набори, наприклад, набір лікаря або будівельника. Корисними будуть і розвиваючі ігри, різноманітні творчі набори, дошки для малювання.

Старші діти віддають перевагу більш активним розвагам, тому їм можна подарувати велосипеди, ковзани, ролики, самокати. Багато 7-10-річних дітей відносяться на "ти" з сучасними технологіями і якщо ваше фінансове становище дозволяє, то можна покласти під ялинку планшет або телефон.

Підлітки, звичайно ж, в Діда Мороза не вірять, тому воліють просити подарунки у батьків. Намагайтеся враховувати побажання своїх уже дорослих дітей, хоча іноді це буває складно. Якщо ви відмовляєте підлітку в покупку бажаного, то аргументуйте свої дії.

Ну, і, звичайно ж, не забувайте про солодку складову новорічного презенту. Всі діти незалежно від віку люблять цукерки і мандарини, особливо вранці 1 січня.

Дитячі подарунки до Нового року
Щоб зробити дитині оригінальний новорічний подарунок потрібно врахувати його хобі і вік. Малюки будуть у захваті від звірятка-повторюшки або проектора «Зоряне небо». Якщо ваша дитина допитлива і захоплюється природознавством, то подаруйте йому мурашину ферму. Він зможе годинами спостерігати за життям комах, а також навчиться доглядати за ними. Діти 6-9 років зрадіють інтерактивній літаючій іграшці, 3D пазлу, настільному футболу. Хлопчики-підлітки оцінять іменну флешку, а дівчатка - набір для незвичайного манікюру зі штампами. Також тінейджерам сподобається подарунок із зображенням їхнього кумира або улюбленої групи. Це може бути рюкзак, футболка, чашка або постільна білизна.