Як носити речі в клітку

Як носити речі в кліткуЦієї осені багато будинків моди звернули свою увагу на клітку. Модна на початку 90-х шотландка повертається в наш гардероб. Більшість дизайнерів радять вибирати класичний червоний колір, адже завжди можна поекспериментувати. Ось 6 порад, як носити клітку.

1. Не повірите, але на пальто перекочував до болю всім знайомий картатий принт, точнісінько скопійований з пластикових сумок торговців-човникарів. Модні також пальто в яскравій і ніжній кольоровій гамі в стилі між гранж і кантрі.


2. Не забувайте, що велика клітка все-таки повнить! Проте довга розкльошена спідниця з шотландським малюнком чудово збалансує фігуру.

3. Створюючи монохромну чорно-білу клітку, дизайнери напевно думали, що це самий відповідний малюнок для одягу з легким нальотом офісної формальності. Втім, так воно і є. Це найбільш виграшна клітка для роботи.

4. Стиль гранж - на піку моди. Картаті сорочки вже другий сезон просто нарозхват. Їх краще всього поєднувати з джинсами. Добре ця сорочка виглядає з шкіряними брюками, шкіряною спідницею міні або олівець.

5. Тим, хто не впевнений у своїй фігурі і не може підібрати одяг в модну клітку, потрібно придивитися до аксесуарів такого забарвлення. До речі, в цьому сезоні можна ризикувати і сміливо поєднувати клітку з іншими яскравими принтами - квітами, леопардом, горошком. Ніхто вас за цей авангард не засудить. Головне - впевнене обличчя!

6. Важливо не купувати річ на розмір менше і уникати сильного облягання - клітка не повинна розпливатися, а орнамент - деформуватися.