Як можна використати дитячу присипку в б'юті-справах?


Сухий шампунь

Перше і головне — дитяча присипка може працювати як сухий шампунь. Останні, до речі, зараз випускають у форматі мусу, гелю і пудри, тому продукт, по суті, той же, а економія велика. Для додавання волоссю чистоти (і, до речі, додаткового об'єму) потрібно розтерти трохи присипки в долонях, обережно "заглибити" в проділ — і зчесати.

Прозора пудра

Якщо у вашій косметичці ще немає фіксуючої пудри білого кольору, яка взагалі не тонує, а тільки матує обличчя, ви багато втрачаєте. Це дивовижний засіб, який продовжує стійкість будь-якого макіяжу. І так, такою пудрою може стати дитяча присипка, якщо ви будете працювати пухнастим пензлем.

Матова помада

Візьміть невелику кисть для тіней, насипте на неї присипку, а потім пройдіться по губах, попередньо нафарбованих кремовою помадою. Гарний матовий ефект гарантований. Також, якщо колір дуже насичений, це можна зробити за допомогою паперової серветки. Тоді спочатку прикладіть до губ серветку — і вже по ним "шуруйте" пензликом.

Об'ємні вії

Накладні вії, об'ємна туш або праймер для вій? Так, усе це допоможе отримати вражаючий об'єм — але не лише. Ще одним способом зробити лялькові вії (особливо, коли це потрібно терміново, наприклад, для фотосесії) стане дитяча присипка. Фарбуйте тушшю в один шар, "припудріть" будь-яким пензлем, який є під рукою, а опісля нанесіть другий шар туші. Готово!

Густі брови

Тільки здається, що відростити перещипані брови не так складно — на ділі процес займе роки, та й не факт, що з цього взагалі щось вийде. Тому якщо вам страшенно хочеться додати бровам густоти, використовуйте присипку. План дій приблизно такий самий, як і з віями: покриваємо прозорим гелем, "припудрюємо", наносимо гель з відтінком для брів. І Лілі Коллінз тут же починає заздрити.