Моделюємо форму брів

Форма брів здатна змінити не тільки вираз обличчя, але і загальне враження, яке справляє Ваш образ на оточуючих. Тому перед тим як братися за пінцет, подумайте над тим, який результат Ви хочете отримати.

Моделюємо форму брів
Плавні округлі брови

Дана форма вважається універсальною і візуально практично не змінює вираз обличчя. Вона підходить найбільшій кількості різних типажів особи, але особливу перевагу таким бровам віддадуть ті, хто не хоче ризикувати і експериментувати, і віддає перевагу класиці. Завдяки такій формі брів ви зможете відкрити повіку і візуально трохи омолодити обличчя.

Моделюємо форму брів


Трикутні брови або брови «будиночком»

Будьте уважны з даною формою брів. Адже вона підійде дуже рідкісним людям. Ідеальний такий вибір для тих, чия мускулатура повіка передбачає завищений куточок брови по центру. Тільки в такому випадку, форма брів гармонійно впишеться в загальну невербалику особи. В іншому випадку, створивши такі брови штучно, Ви ризикуєте надати лицю вічно здивований вираз.

Моделюємо форму брів


Дугоподібні округлі брови

Брови, що нагадують красиве півколо губляться на обличчі з м'якими рисами і навпаки, пом'якшують обличчя з яскраво вираженими різкими рисами. Якщо Ви зупините свій вибір на даній формі, не варто вищипувати брови занадто сильно. Інакше Ви створите образ дами 60-х років Радянського Союзу.

Моделюємо форму брів


Брови з «зламом»

Дана форма брів дана не багатьом. Але навіть якщо від природи у Вас вона інша, радимо трохи поборотися, щоб надати свої бровам красивий «злам». Адже ця форма вважається найбільш вигідною і модною, але головне природною. Завдяки їй можна істотно омолодити обличчя і додати очам виразність. Крім того, брови з «зламом» допоможуть врівноважити лице з будь-якими практичними диспропорціями, за умови, якщо вони не вищипані занадто сильно.

Моделюємо форму брів


Прямі брови

Дана форма брів ідеальна для людей з вузьким обличчям. Завдяки їм можна не тільки візуально розширити обличчя, але і врівноважити важке підборіддя або великий ніс. Але в процесі моделювання прямих брів, уважно дивіться в дзеркало, адже якщо Ви трохи не дощипаете брову і вона вийде занадто широкою, то у оточуючих виникне відчуття, що Ви похмурі і дивитеся на світ спідлоба.

Моделюємо форму брів


Ваша ідеальна форма брів

Яку б базову форму брів для себе Ви не вибрали, все одно слід в першу чергу визначити, що йде саме Вам. Косметологи давно вивели правило «трьох прямих», щоб Ви могли з'ясувати, яка саме форма брів підходить саме для Вашого типу особи.

Суть даної теорії полягає в тому, що перед початком процедури моделювання брів, варто взяти олівець, спицю або інший тонкий прямий предмет і, приклавши його до певних точок на обличчі, образно намалювати три прямі.

Моделюємо форму брів


Перша пряма (на малюнку позначено зеленим кольором) повинна з'єднувати точки біля крила носа і у внутрішнього куточка ока. А тепер подивіться трохи вище і зрозумієте, де саме повинна починатися Ваша брова. Так Ви визначите відстань між бровами.

Друга лінія (на малюнку позначено синім кольором) з'єднує точки біля крила носа і зіниці (за умови, що в цей момент Ви дивитесь прямо перед собою). Провівши цю лінію, Ви зрозумієте, в якій саме частині брови варто змоделювати найвищу точку.

Третя лінія (на малюнку позначена оранжевим кольором) повинна з'єднати точки біля крила носа і у зовнішнього куточка ока. Саме на цій лінії в ідеалі Ваша брова повинна закінчитися.