Принц Монако одружився на італійській журналістці

Весілля П'єра Казірагі відбулася напередодні в камерній обстановці. Обраницею принца стала італійська аристократка Беатрис Борромео.

Принц Монако одружився на італійській журналістці
Принц Монако П'єр Казірагі і його обраниця, італійська журналістка з аристократичними коренями Беатрис Борромео одружилися після семи років романтичних стосунків.

Весілля відбулося в суботу, 25 липня, в камерній обстановці. Жоден папараці не зміг роздобути фото з цього заходу. Так що піддані князівства і решта цивілізованого світу перебувають в очікуванні офіційних знімків з весільного торжества двох високопоставлених осіб. На церемонії одруження П'єра Казірагі і його коханої Беатріс Борромео були присутні 70 осіб. У їх числі князь Монако Альбер II з дружиною Шарлен Віттсток, принцеса Кароліна, Андреа Казірагі з дружиною Тетяною Санта-Доміно, Шарлотта Казірагі з коханим Гадом Ельмалех і родичі нареченої з Італії.

Принц Монако одружився на італійській журналістці
Після офіційної частини молоді продовжили свято у вже більш великій компанії. На пікнік, який пройшов на закритій веранді палацу Монако, було запрошено близько 700 осіб. Як розповідав журналу People один з організаторів урочистого заходу князь Альбер II, гостей пригощали хот-догами, тарталетками і канапе, а розважали кілька виконавців народних танців і музиканти.

Святом в Монако молоді вирішили не обмежуватися. Як з'ясувалося, це тільки перша частина їхнього весілля. Друга пройде в наступні вихідні - П'єр і Беатрис разом зі своїми гостями відправляться до Італії, де на островах, що належать сім'ї новоспеченої дружини принца Монако, відбудеться вінчання пари. Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, молоді повінчаються на острові Ізола Белла, розташованому на озері Маджоре - це друге за величиною озеро в Італії.

Принц Монако одружився на італійській журналістці
Нагадаємо, П'єр Казірагі і Беатрис Борромео познайомилися в 2008 році під час навчання в університеті Луїджі Бокконі в Мілані. Закоханим цілих два роки вдавалося приховувати свої стосунки від громадськості. Треба сказати, що з пропозицією принц Монако не поспішав. П'єр Казірагі шість років придивлявся до Беатрис, і тільки будучи впевненим у обраниці і своїх почуттях до неї, подарував їй каблучку з рожевим діамантом. Через рік після цієї події закохані зіграли весілля.