Алкоголь може багато чого розповісти про жіночий характер

Що говорить про дівчину той напій, якому вона віддає перевагу?

Алкоголь може багато чого розповісти про жіночий характер
Шампанське. Такі жінки не проти вийти заміж за людину, яка набагато старше їх. Вони часто зраджують своїм чоловікам і п'яніють практично миттєво.

Горілку п'ють жінки з твердим характером, сильні, вольові. Вони не приховують своїх бажань і п'яніють дуже повільно.

Коньяк - це напій жінок середнього віку, яким необхідне тепло, турбота і ласка. Приділіть їй більше уваги, і вона буде любити вас вічно.

Віскі п'ють упевнені в собі жінки без комплексів. Випивши, можуть бути дуже непередбачуваними. П'яніють швидко, а на ранок не люблять згадувати про вчорашнє.

Текіла - для «вибухонебезпечних» панянок. Вони можуть бути буйними і небезпечними, хоча після декількох шотів миттєво засинає.

Ром-кола - улюблений напій жінок, які люблять експерименти у всьому. Тверезіють вони, не встигнувши сп'яніти.

Джин-тонік. Такі жінки мало в чому розбираються, часто говорять про те, чого не розуміють, п'яніють швидко, а на ранок не можуть пригадати, що з ними сталося.

Червоне вино воліють емоційні, темпераментні натури. З вигляду жінка може бути спокійною, але всередині неї вирують справжні пристрасті.

Біле вино п'ють стримані, які знають собі ціну, холодні й розважливі світські левиці. Вони завжди залишаються тверезими і вкрай обережні в своїх вчинках.

Лікер - для «солодких» жінок, які ведуть домашній спосіб життя. Вони добре готують і ведуть господарство. Люблять дорогі подарунки.

Пиво. Ці жінки - відмінні «хлопці». З ними добре радитися. Вони незамінні товариші по роботі.