Розкута Світлана Лобода зачарувала турецьких чоловіків

Розкута Світлана Лобода зачарувала турецьких чоловіківСпівачка Світлана Лобода презентувала провокаційний гарячий кліп "Пора додому".

Зйомки проходили у турецькому місті Стамбул. На деяких вулицях турки не дозволяли знімати артистці. Пояснили, що жінкам саме тими місцями ходити і їздити заборонено.


Для зйомок співачка підібрала спокусливий костюм з глибоким декольте. У перших секундах відео Лобода продемонструвала ідеальні тіло в обіймах змії.

"Стамбул - абсолютно божевільне місто. Знімати в ньому - не найпростіше завдання, але ми легких шляхів не шукаємо. Відео в кращих традиціях класичних фільмів про гучні вечірки з неминучими наслідками. Весь час в Туреччині нас супроводжували різного роду несподіванки і різного роду сюрпризи. Ми знімали і постійно сміялися. Це була найвеселіша зйомка в моїй кар'єрі" — розповіла Світлана Лобода.

У новій відеороботі Лобода зібрала зоряну компанію: ведучих програми "Орел і Решка" Андрія Беднякова, Жанну Бадоєву, Лесю Нікітюк та Регіну Тодоренко. Вони зіграли головні ролі в авантюрної комедії без ніяких правил.