На кухонних рушниках мешкає найбільше число бактерій

Експерти називають найбільш небезпечними предметами на кухні рушники та мобільні телефони. Дослідження показало, що вони населені найбільшим числом бактерій.

На кухонних рушниках мешкає найбільше число бактерій
Забудьте про обробну дошку, раковину або брудні тарілки - найбільша кількість бактерій на вашій кухні мешкає на кухонних рушниках і мобільних телефонах. Дослідники з Kansas State University в США з'ясували, що саме ці предмети є головною причиною заражень, і на них найчастіше живуть бактерії, які здатні викликати важкі харчові отруєння.

Люди найчастіше доторкаються до кухонних рушників ще до того, як миють руки, що й призводить до поширення бактерій. Велике число людей тримає на кухні і мобільні телефони, коли займаються приготуванням їжі. Дані дослідження підтверджують результати, отримані вченими з Університету Арізони, які з'ясували, що 90% кухонних рушників заражені бактеріями, що викликають харчові отруєння.

Ще одне дослідження співробітників того ж університету показало, що мобільні телефони містять в 10 разів більше хвороботворних мікроорганізмів, ніж стульчаки унітазу. В ході нового дослідження вчені спостерігали за 123 людьми в момент приготування ними їжі. Виявилося що рушники, які асоціюються з чистотою, в реальності є головними розповсюджувачами бактерій по всій кухні. Те ж саме стосується і телефонів, особливо якщо їх зараження бактеріями відбувалося ще до потрапляння на кухню, наприклад, під час відвідування туалету.