Медики поділилися простим методом схуднення

Багато хто знає, що схуднення може стати дуже виснажливим процесом, який вимагає постійного і жорсткого контролю над своїм харчуванням. Однак фахівці вважають, що зробити фігуру стрункішою можна менш трудомістким і виснажливим чином - досить два дні на тиждень відмовитися від вуглеводів.

Медики поділилися простим методом схуднення
«Кілька днів на тиждень на низьковуглеводної дієті краще допомагають скинути зайву вагу і скорегувати фігуру, ніж щоденне обмеження калорійності вашого раціону», - про це заявили вчені за результатами експерименту, проведеного у Великобританії.

Вчені провели експеримент, в якому брало участь 115 жінок з випадком раку молочної залози в анамнезі. Ці жінки були поділені на три групи, кожна з яких протягом чотирьох місяців дотримувалася власної дієти. Перша група двічі на тиждень слідувала жорсткій низьковуглеводній дієті (в день жінки цієї групи з'їдали не більше 650 ккал). Друга група обмежувала себе низьковуглеводними стравами лише два дні на тиждень, а в решту часу ні в чому собі не відмовляла. Представниці третьої групи були посаджені на середземноморське меню, калорійність якої становила 1500 ккал.

Друга група виявилася найбільш ефективною - жінки, що сиділи на дієті лише два дні на тиждень, схудли набагато швидше, ніж інші. Крім того, був помічений і благотворний ефект, що надається на фігуру, і інші корисні результати: наприклад, зниження рівня інсуліну в крові.

Таким чином, вважають британські фахівці, низьковуглеводні дні сприяють зниженню стійкості до інсуліну. Вони пояснюють, що обмежувати потрібно, головним чином, вживання «швидких» або «білих» вуглеводів, харчуючись м'ясом (переважно пісним) і овочами, і відмовившись від випічки, макаронних виробів, картоплі та каш.