Наташа Корольова здивувала виглядом без макіяжу (фото)

Популярній російській співачці в травні виповниться 42 роки, проте, дивлячись на її обличчя без косметики, в це важко повірити. Чоловік артистки показав, як Наталя виглядає в звичайному житті після сну - судячи з усього, виконавиця знайшла секрет того, як довго залишатися молодою і привабливою.

Наташа Корольова здивувала виглядом без макіяжу (фото)
Чоловік Корольової, танцюрист і шоумен Сергій Глушко (він же Тарзан), нерідко викладає фотографії дружини на своїй сторінці в Мережі. Цього разу він поділився з підписниками знімком, на якому Наташа Корольова зображена в домашньому інтер'єрі в момент відпочинку. Наталія лежить на дивані в халаті, а поруч з нею домашній вихованець - симпатичний сірий кіт.

Камера зафіксувала артистку в її натуральному вигляді, без краплі косметики на обличчі. Однак відсутність макіяжу анітрохи не зіпсувало образу. Навпаки, помітно, що вона дуже добре виглядає і без губної помади або підводки для очей. Лице Наталії дихає свіжістю, а сама співачка здається молодше своїх «паспортних» років.

Нагадаємо, нещодавно Корольовій довелося пережити непросту ситуацію через відверті знімки, які були вкрадені хакерами з особистого архіву зірки і розмножені в інтернеті. У артистки у зв'язку з цим навіть стався нервовий зрив, і їй довелося звернутися за допомогою до лікарів.