Секрет стрункості від найзнаменитіших багатодітних мам

Народивши дитину, багато жінок забувають про себе, перемикають увагу на свого нащадка, і в підсумку зовсім ставлять хрест на своєму житті. Але бути доброю і люблячою мамою ні в якому разі не означає, що ти повинна ні в що не ставити себе кохану.

Секрет стрункості від найзнаменитіших багатодітних мам
41-річна Хайді Клум - мати чотирьох милих діточок.

Модель виховує старшу дочку від екс-коханого Флавіо Бріаторе і двох синів і дочку - від колишнього чоловіка співака Сила.

Секрет божественної фігури Хайді криється в її неймовірній працьовитості і в тому, що вона багато часу проводить на свіжому повітрі разом з дітьми, плаваючи в басейні або граючи в бейсбол, футбол та інші рухливі ігри. Красуня також виключила зі свого раціону пасту і хліб, при цьому ні в чому собі не відмовляючи.

Секрет стрункості від найзнаменитіших багатодітних мам
39-річна Різ Уізерспун - мати трьох діток.

Зірка ростить двох синочків і донечку. Після пологів Різ не виснажувала себе дієтами або фізичними вправами, вона повільно, але впевнено скидала зайву вагу.

Секрет її стрункості - помірне харчування. Візерспун не обмежує себе практично ні в чому, але в той же час намагається не переїдати та не зловживати жирною їжею. Актриса також займається щоденними пробіжками, йогою і пілатесом.

Секрет стрункості від найзнаменитіших багатодітних мам
40-річна Вікторія Бекхем - щаслива матуся трьох бравих синочків і крихти-доньки.

Вікторія - одна з найбільш стильних багатодітних мам зоряного Олімпу. Кожен раз після пологів їй вдалося за лічені тижні привести себе в форму.

Секрет Вікторії таїться в тому, що зіркова матуся навіть під час вагітності ніколи не припиняла займатися спортом, а після пологів практикувала щоденні 7-кілометрові пробіжки і так звану дієту «П'яти долонь», яка свідчить, що протягом дня потрібно з'їдати п'ять порцій їжі розміром з долоню.