Ольга Горбачова відповіла Ірині Білик

Скандал між Ольгою Горбачовою та Іриною Білик набирає обертів. Хоча і скандалом публічні розгляди назвати не можна. Ольга Горбачова відповіла на звернення Білик в свою адресу.

Ольга Горбачова відповіла Ірині Білик
"Трохи PR перед концертом нікому не завадить, але все ж...

Починаю постити сценарій "Юни", щоб мене судили за моїми словами, а не за словами людини із залу. Дякую всім за аналіз моєї роботи як ведучої. І дивуюся тому, що в цих матеріалах я фігурую як конкурент такої великої артистки, як Ірина Білик...

Звичайно, я із задоволенням піду на її концерт, як робила це всі останні 16 років, не тому що з нею працював мій чоловік, а тому що мені є, було і буде чому у неї повчитися. Зокрема і тієї любові, про яку вона пише, і з якою вона зробила дуже багато для мене в житті.

І, звичайно, я з будь-якої сцени, незважаючи на невдоволення автора, буду говорити про свого чоловіка, просто тому, що я його обожнюю, захоплююся, і тому, що він не образиться на мої жарти. Адже я всього-на-всього виконую свою роботу ведучої.

І ще, на моє глибоке переконання, людина, яка не збирає 15 залів підряд, теж може бути душевною і вміти любити. Тому я вірю в те, що мій сольний концерт буде пронизаний любов'ю, незалежно від того, прийде на нього 50 чоловік або 500.

Вміння любити людей, навколишній світ, уміння нести в нього світло і мистецтво всім нам дає Бог, а не затребуваність або популярність. У любові кожна людина непереможна і змагання тут недоречні".