Пресняков розповів, чому у них з дружиною довго не було дітей

Володимир Пресняков та Наталія Подольська разом вже більше 10 років, проте лише зараз готуються до народження свого первістка. Чому вони з дружиною так довго тягнули з спадкоємцями, Володимир розповів в інтерв'ю.

Пресняков розповів, чому у них з дружиною довго не було дітей
Протягом ряду років зоряну пару постійно дошкуляли питаннями про поповнення в родині. Самі артисти зізнавалися, що вже втомилися від цього, проте не визнавалися в наявності проблеми, з якою не могли завести дітей. Навпаки, завжди говорили про те, що мріють про дітей і дуже чекають настання вагітності.

У своєму недавньому інтерв'ю Пресняков підтвердив, що зачаття дитини стали для них з дружиною довгоочікуваною подією. До цього дружина артиста не раз намагалася завагітніти.
«Раніше не виходило. Щось нас випробовувало. Хоча я активно працював над цим... В три зміни. Але ми завжди вірили, що колись у нас буде дитина», - зізнався 46-річний Володимир.

Показово, що співак вважає, що чоловік не повинен поспішати одружуватися. «Перш ніж одружитись, чоловік повинен нагулятися і зрозуміти, хто саме йому потрібен», - каже він. Наталю Подільську артист вважає своєю справжньою другою половинкою, хоча не приховує, що в їхньому шлюбі бувають дуже складні моменти. За словами Преснякова, їм з дружиною доводиться стримувати свої емоції, стежити за словами, які відразу можуть призвести до сварки. Саме те, що вони разом працюють над відносинами, на переконання Володимира, і є головним секретом їхнього щасливого шлюбу.