Вагітна Наталія Подольська дражнить фанатів

Вагітна співачка Наталія Подольська поки не планує йти в декрет: артистка веде активне світське життя, подорожує, займається творчістю. Днями вона з'явилася на концерті свого пасинка Микити Преснякова в одному з столичних клубів.

Вагітна Наталія Подольська дражнить фанатів
А сьогодні порадувала своїх шанувальників радісними новинами: зовсім скоро в ефірі музичних телеканалів з'явиться її новий кліп.

Відео на пісню «Там далеко» знімалося в Іспанії. У кадрі можна буде побачити розкішні форми Наташі, яка стане матір'ю вже цього літа. А поки фанатам залишається лише дивитися тизер майбутнього ролика: в кадрі Подольська, дражнячи глядача, веде його за собою в світ мрій і музичних фантазій.

Нагадаємо, про те, що Наталія Подольська знаходиться в цікавому положенні, в кінці січня повідомив її чоловік Володимир Пресняков. «Мої улюблені 2 сердечка», - підписав співак знімок коханої, зроблений на відпочинку. Незабаром щасливу звістку підтвердив майбутній дідусь, Володимир Пресняков-старший.

Поки Наталя активно стежить за харчуванням і налягає на морепродукти, в яких міститься багато корисного йоду. Подольська і Пресняков вже побували в дитячих магазинах і вивчили асортимент товарів для новонароджених, але поки нічого не купили. Стать малюка вони також поки не назвали, хоча, найімовірніше, вже встигли отримати цю інформацію від лікарів.